Ladvinový kamen - ...operácia,,

Príspevok v téme: Ladvinový kamen - ...operácia,,
ladvinaaa

Zistili mi, že mám v jednej ladvine kamen. 1,8cm poslednou dobou väčšie bolesti. A musí sa to spravit laparoskopiou. Teda ze mi cez bok do ladviny nieco pichnú, hadicku/trubicku. Tá kamen rozdrví a vysaje malé kúsky. Velmi rád by som vedel aké sú riziká pri takomto zásahu. Nebude to mat následky ked mi prederavia ladvinu?

ladvinalol

Viem, ja len chcem vediet aká je tam moznost ze by som prisiel o ladvinu alebo by mi ju pri zákroku poskodili. Predsa len si myslím, ze pichat nieco do ladviny je nebezpecné. Ved pravdepodobne potom bude krvácat alebo co ked v nej bude malá dierka...
A druhá otázka: Kolko a ci vobec budem musiet ,,mat kludný rezim,, po zákroku. Ako dlho budem musiet byt v kludnom stave. Ci treba niekolko dnovú PNku alebo týzdnovú? Fakt neviem ci je nejaká rekonvalenscencia po zákroku.

RNG

Nuz operacie maju byt len ked vsetko ostatne zlyha. Ladvinove kamene sa daju rozpusti az 94% ucinnostou za 2 mesiace pitim caju z byliny chanca piedra, kopcom polievkova lyzica do pol az litra vody, povarit, odstat niekolko hodin(napr cez noc, zliat, nefiltrovat a postupne pocas dna vypit.
Viacej horcika, doplnok, casto predide tvoreniu sa novych kamenov, za predpokladu, ze zaroven pijes dost cistej vody.