Tolerovali by ste to?

Príspevok v téme: Tolerovali by ste to?
Dendži

Ahojte, mám toľko vecí, pre ktoré neviem spávať a ktoré ma strašne hnevajú už veľmi dlho. Som s priateľom 2 roky aj 3 mesiace. Som žiarlivá, ja viem. Ale nemyslím si, že som žiarlivá neprávom. Boli sme na kupalisku, pred nami stála jedna kočka. Pozeral si jej na zadok, pričom som stála vedľa neho ! Na pokeci si vypisuje POTAJOMKY s inými dievčatami ! Všetko mi zatajuje ! Vymazáva si konverzácie. Klame mi. Ja viem, že mi budete radiť, aby som sa ne neho vykašlala, ale ja to proste urobiť neviem. Na tom kupalisku sme boli s jeho kamarátom. Jeho kamarát ho začal drgať a mrkať ne NEHO, lebo išli iné BABY ! Som z toho už zúfala. Vôbec ma nechápe. Vôbec nechápe ako sa cítim ja ! Ponižuje ma to ! Načo je teda so mnou, keď potrebuje robiť toto? Toľko krát som ho s plačom prosila, nech mi to nerobi, nikdy ma nepočuval. :(
Neviem či mu môžem ešte dôverovať, ja viem, že náš vzťah je už uplne pokazený. Ale ja sa aj tak ešte snažím. Ale na to treba asi dvoch. :( ..

Dendži

On vymaže konverzácie, ale nevymazal to z jedného priečinku . Tam som to našla. Potom sa mi priznal . Keď som vedela, že si s jednou píše, povedala som mu, nech mi ukáže čo, ale on to vymazal. A mam mu potom veriť? ..