Alkalická strava

eddings

doubledog> dobre sa bavim tvojim ukazovanim svojej duchovnej aj vedomostnej nadradenosti :)) este si zabudol/zabudla napisat ze poznas vela ludi co o tom vedia viac a maju osobnu skusenost, aby tvoj argument uz nemohol spochybnit nikto z "ludi, medzi ktorych patri ovecka", cize tej spodiny pochybovacov a skeptikov ktorym nestacia tvoje 3 prispevky na to, aby pochopili ze nic o nicom nevedia :D

tuftuf> clovek bez tuku nie je zdravy clovek. Tuk ma v metabolizme cloveka svoju ulohu, len sucasny konzumny styl zivota so vzormi vo vychrtlych vyzlach nam do hlavy vtlaca predstavu, ze tuk na tele ve nieco zle a nepripustne. Tuk je ok, pomaha telo vyzivovat a chranit, len si netreba zamienat prirodzene tukove zasoby s nadvahou a obezitou

0vecka

2 eddings sorrac al eked niekto argumentuje typom ze mam nizke vibracie a ze este niesom dostatocne vyspely na to aby som to pochopil tak to ako injektivu beriem. A neviem co si mam vobec o takom cloveku mysliet najme potom ze on si este mysli ze ako mi to natrel :-D akoze sorrac ale takto si ja jedinca ktory je na vyssom vyvojovom stupni ako ja nepredstavujem. Ja som sa len normlane zaujmal ze odkial ti ludia beru informacie ked to tak sebavedome hovoria.

eddings

Bozinku tebe cely svet ublizuje a je na teba zly...kde sa kto na teba oboril? to tvoje ego musi byt hrozne malicke ked furt obvinujes druhych ze si ho niekam chodia dvihat. Ja som napisal par argumentov, nevidim ze by som utocil, pre vas precitlivelych je ale kazdy nesuhlas odporom a utokom. Uz si pocula termin diskusia a pochopila si ho???

na zaklade coho sa da pomoct? no na zaklade vlatnych skusenosti a vedomosti predsa! Tiez som sa tu mohol tvarit jak majster vyzivy a napisat jej vymyslene rozumy, ale kedze nemam osobne skusenosti, tak som nic nenapisal. O podobnych "vyskumoch" poculo alebo citalo milion ludi, ale podla tychto clanockov ide vzdy o "cinskych vedcov", "britskych vedcov", "vedcov z Univerzity Michigan" a podobne, ale nikdy nie je uvedeny jeden jediny zdroj odkazujuci na publikovanie tohoto vyskumu. Myslim ze aj samotni vedci by boli prekvapeni keby sa o sebe docitali :D

0vecka

2 brca toto je slobodne forum takze ludne sem mozem napisat svoj nazor :). Je to len vas problem ze nedokazete dat dokopy ziaden argument len osobne invektivi.

brca

Dakujem za vsetky prispevky :) pomohli mi lebo som zistila ze nemozem hned prejst na tuto stravu takze najprv sa budem snazit nejest mliecne vyrobky a mäso a postupom casu sa niekam dopracujem :D :D .... a prestante sa prosim hadat vlastne ty ovecka prosim prestan ja som nechcela vobec pocuvat nejake nazory o tom ze je to zle a bla bla... vdaka Maoam,agartio a goFruit chapem ze nejde vsetko hned .) ( a aj ostatnym ) :)

0vecka

2 GoFruit v prvom rade ty nemas asi tusenia co su to vibracie. Obvinujes ma ze mam nizke vibracie ci co ale sama netusis co to je, hlavna vec je ze seba povazujes za rozhladeneho jedinca ktory disponuje informaciami o akych ja nemam ani paru a aj kebyze mam tak ich nepochopim. Akoze sorry ale kolko mm si vidis od nosa, 5?

GoFruit

A k tomu prvemu prispevku ti neviem nic povedat lebo sa o tradicnu cinsku medicinu vobec nezaujimam a neviem o com je. Spomenula som len cinsku studiu ktora skuma vplyv živočíšnych bielkovin na zdravie ale aj ine. Takze neviem vobec co sa tu na mna osopujes. Zasa raz niekto s velkym egom co?

GoFruit

Eddings ja som jej pomoct chcela ale ona odmietla napisat co je. Tak ako sa jej da pomoct? Na zaklade akych faktov?

eddings

super, partia duchovnych a nutricnych guru si napisala aki su skveli a zreli, a teraz by konecne mohol niekto napisat chuderke Brci odpoved na jej otazku...idealne nieco ine ako to, ze je hladna lebo nie je dusevne pripravena a neodpustila bliznemu svojmu :P Nieco co ju podpori v jej usili stravovat sa zdravsie, nie ju mlatit po hlave teoriami aky priserne tazky zivot maju vsetci chudaci, ktori sa rozhodli pre vitarianstvo a ktorych cele ludstvo sikanuje a robi im zo zivota peklo, takze su prakticky jedni z najviac zivotom biti ludia na zemi s najvacsimi problemami ake si vieme predstavit

eddings

GoFruit> Zaujimave, Cinania vedia vsetko o zlych vibraciach sposobenych zivocisnou stravou, ich kuchyna ale poziera uplne vsetko, este podstatne viac nez si vieme predstavit. Co sa hybalo, to sa v Cine zje. A tradicna cinska medicina viac nez akakolvek ina na svete vyuziva lieciva zivocisneho povodu, a ako by mohli byt tieto liecive ked by sposobovali zle vibracie? Alebo sa tie zvierata dobrovolne vzdali casti svojich tiel aby nam dopriali pevne zdravie a dlhy zivot? Pritom sami Cinania tradicnu medicinu povazuju za minimalne rovnocennu alternativu k medicine modernej, dokonca sa vyucuj na univerziach a maju cele nemocnice kde sa tymto sposobom liecia pacienti/
Si trosku logicky odporuju tieto fakty nemyslis? ;)