Myslel to uprimne alebo sa so mnou len zahral?

Príspevok v téme: Myslel to uprimne alebo sa so mnou len zahral?
veronika510

Zdravim. Mam 24, za chvilu 25 rokov. Mala by som mat uz dost rozumu a rozhodnut sa sama, ale v konecnom dosledku to nedokazem. Pomohol by mi nazor chlapa ako aj zien. Neviem, kde sa mam obratit.
Zacalo sa to pred 3 tyzdnami. Jeden nudny vecer som sa prihlasila na pokec (vobec tam nechodim)s tym, ze sa nudim a bolo by fajn s niekym pokecat. Na displeji mi vyskocil sympaticky, ciernovlasy chalan...napisala som mu. Takto sme predebatili cely vecer. Na druhy den to iste s tym, ze som sa prva ozvala ja. O 2 dni neskor som ho zavolala na kavu, odkladal to, ale nakoniec mi povedal, ze ma priatelku a na tu kavu pojde. Priatelka odisla 1.7. na staz do Macedonska. Vymenili sme si skype...ale stale bol opatrny.
Na druhy den mi napisal na skype ako sa mam a vyzvedal...
V ten tyzden sme sa stretli a zasli sme na kavu a veceru, vsetko prebiehalo skvele a mne s nim bolo fajn. Odviezol ma na stanicu a v tom momente mi svietila sprava na skype, ze sa so mnou citil dobre...

takto to pokracovalo niekolko dni, kazdy den mi napisal, po vzajomnej dohode sme sa stretli o par dni neskor...z Jeho strany to bolo rovnake, zacal sa mi intenzivnejsie ozyvat, pisal sms. Pri dalsom stretnuti sa snazil dostat do mojej blizkosti tym, ze sa ma snazil dotknut. Rozlucili sme sa a neskor vecer sme sa zhodli na tom, ze sme tuzili obaja sa pobozkat. Uz vtedy som zacala voci nemu pocitovat nieco viac, a to iste som citila aj z jeho strany, vzdy ked sme sa stretli, bol rad, ze ma vidi, na skype bol vysmiaty...Tak som mu medzi recou naznacila, ze by som sa s nim chcela castejsie stretvat a mozno casom aj nieco skusit. Vedela som, ze s tym asi nebudem moct ratat, tak som mu navrhla milenecky vztah...on sa mi vysmial, ale premyslal nad tym. Nechcem tu vypisovat vsetko do detialov, ale napisem v skratke, ako to skoncilo. Prvykrat ma poslal k vode, ze je zadany a nemoze so mnou nic riesit, ale pri poslendom stretnuti ma neskutocne bozkaval a citila som, ze chce byt so mnou. "Ukoncili sme to" a na druhy den som mu napisala sms, ze s nim nechcem byt za zle a on, ze ani on, ze na mna myslel...zasa sme sa stretli, na stretnutiu sa mi vysmieval, ze on nema rad take zeny, vsetko zacal zvalkovat na mna...o dne neskor sme sli na sushi a boli sme spolu a priznal, ze bol namotany a zas sa namotava. Neskutocne ma bozkaval, objimal. Ale aj tak som citila, ze sa nieco deje, kedze sa mi uz poriadne neozyval. Navrhla som vikend v Tatralandii a zas ma poslal do riti, s tym, ze on takto nemoze, ze je zadany, keby nebol, bol by so mnou, ze som pre neho dievca, co ma vsetko co ma mat. Pytala som sa ho, ci sa boji nechat priatelku, on na to, ze aj ano, ale ze aj nechce. a pytam sa ho, ci ma strach, ze sa do mna zalubi, povedal, ze ano. Nakoniec sme to vcera ukoncili...dala som mu cas na premyslanie...aj ked si mylism, ze sa uz neozve. Jeho vztah s priatelkou trva 2 a pol roka a buduci tyzden sa ma vratit naspat.
Tato "love story" trvala 3 tyzdne a videli sme sa cca. 6x a kazdy den na skype...
Poradte mi, co mam robit? Viem, ze som naivna, ale nikto nie je dokonaly.

Dakujem a prepacte za dlhy clanok.

eddings

MultiLevel> preco by jej to malo vadit? Sama navrhla len milenecky vztah, takze zjavne jej momentlane staci aj sex bez riadneho vztahu...

Co mas robit? Zmazat si ho zo skype a netvarit sa prekvapene, ak po pripadnom buducom rozchode s priatelkou pride od neho sprava, lebo si zapisana ako ta "ku vsetkemu ochotna", ktorej staci zavolat

bigpot

len sa pohrava s tebou nie je tam jeho priatelka a uz si hlada na ten xas niekoo aby vyplnil cas kym tam druha niw je.Vobec nie si hlupa ani naivna kttorwj zene dobre nepafne ked su k nej mily.Proste muzi su spinky.....

MultiLevel

prepac, ale na 24 rokov si hlupucka. Za prve - je to zadany chalan. Za druhe - vidis ako sa zachoval k svojej priatelke? Odisla na staz a okamzite si zacal s inou. Za tretie - fakt ti to este stale nedochadza? Vidis, coho je schopny? Co ak sa takto zachova aj vo vztahu s tebou? Ze budete spolu chodit a on si popri tom na sprostom pokeci najde inu? :D A pochybujem, ze priatelka o tom vie. Co je to, co robi teraz? Oddychuje od priatelky? Zabava sa? Hlada potesenie? Okej, je "uzasne", ze pocas tohto celeho nezmyselneho stretavania myslel aj na svoju holku, ale aj napriek tomu sa s tebou bozkaval a hovoril o tom, ako sa namotava. To by mal byt muz, s ktorym by si chcela byt? Alebo nieco dalej riesila? A este dalsia otazka :D :D Si az tak zufala, aby si niekomu navrhovala milenecky vztah??? :D Sadni za ten komp, napis opat na pokec a dohodnes si rande s dalsimi desiatimi, ak ti ide len o tom, niekoho mat...

jedulka

"kdo je bez viny at hodí kamením":-) ne asi takhle,ono se mu rozptýlení s tebou líbí, možná i cítí víc.kdo ví.Ale jedno je jednoznačné.Nechce tě a nikdy tu druhou neopustí.Ber to jak to je, a dej od toho ruce pryč.Úplně!

peppy

No nehnevaj sa na mna ale normalne si ma nastvala veronika510. Preco mu nedas pokoj, ked vies ze je zadany? Si potrebujete nieco dokazovat alebo co? A si myslis, ze ked kvoli tebe opusti tuto terajsiu, ze ty budes vynimocna a po nejakom case to neurobi aj tebe? A on tiez je blbec, ked sa s tebou bozkava a objima, aj ked je vidiet, ze ma vycitky a vie, ze nekona spravne. A teraz co ako od nas ocakavas, ze ti tu poradime? Ze mas odstranit jeho priatelku aby uz bol slobodny? Daj mu pokoj, nekontaktuj ho a vyber si nejakeho nezadaneho a nerozbijaj vztah. Tebe by sa tiez nepacilo keby mas priatela a potom nejaka slecna z pokecu by ti ho zacala namotavat, rozbijat vztah, a este by sa mu nukala do postele. To uz je ciste zufalstvo. Zacni si vazit samu seba a nepredhadzuj sa ako na podnose chlapom.

Agnes998

Evidentne ma svoju priatelku rad a nechce si nicit ten vztah, hoci to s tebou uz nechal zajst moc daleko. Osobne si myslim, ze az sa ona vrati, tak s tebou uplne prerusi kontakt. Trocha si s tebou zaspasoval, vybocil zo stereotypu ale zas sa vrati k nej. Zabudni na neho, na svete je tolko nezadanych chlapov.

doubledog

pekne si ho namotala
a treba uznat, ze este relativne dost odolaval :)
predsa len to s tymi muzmi nebude take zle

neskusena

nerozumiem. v takom veku a spravat sa ako 15 rocna?
troska sa nad sebou zamysli.

ked sa nebudes spravat ako zabavka pre chlapov, tak ta mozno zacnu brat aj vazne niekedy.

Laara

uprimne ma vytacaju taketo zenske, co sa takto uboho ponukaju chlapom a za taketo sa osobne hanbim, lebo kazia reputaciu celemu neznejsiemu pohlaviu a potom si chlapi myslia, ze sme take vsetky..a este ked otravuju zadaneho tak konecna..to tych nezadanych nie je dost? on sa proste nudil presne tak ako ty a ano je to slaboch, ktory dostal po 2,5 roku chut trosku si zavymyslat a pospasovat na pokeci..a ty si sa chytila a uz pocujes svadobne zvony :D si naivna a samu seba presviedcas ze on tak strasne chce byt s tebou, ale do kelu je tu ta priatelka..co s nou asi spravime, ked on ju nechce opustit? zamysli sa trosku nad svojou posramotenou hrdostou..snad mas svoju hodnotu, tak sa neponukaj ako na trhu..a zvlast ked ta niekto 2x odmietol a jasne ti dal najavo, ze je zadany..hnus..ty aj on..sa preber a porozmyslaj nad tym, co by si si asi pomyslela a povedala zenskej tvojho typu, ktora by isla po tvojom chlapovi ako po udenom..na svoj vek by si mohla mat viac rozumu a takto zufalo sa nezhadzovat..