Jedlo..

Príspevok v téme: Jedlo..
Nezn4m4

Niesom spokojná zo sebou, svojou váhou... Je pravda, že som asi dva roky dozadu schudla z 86 na terajších 61. Ale aj tak sama sebe pripadam veľka. Keď sa najem mám výčitky. Tak ziem 5 fenolaxov ponadavam si v duchu. Poviem si že mi to zato nestojí a že to je posledný krát. A na druhý deň znova. A potom znova. Posledné dni mam strašnú chuť na jedlo tak je to ešte horšie. Najskor som myslela že je to z antikoncepcie, uz mi prešlo hlavou aj to že som tehotná. Ja už vážne neviem.

Ospravedlňujem sa za gramatické chyby ale písala som to na tablete a tu sa píše dosť zle.

_meno

Ahoj Nezn4m4

Ak mas zly pocit po zjedeni jedla, mozno bolo nezdrave, alebo na druhej strane citis ze telo ho nespaluje.

V kazdom pripade z pravidelneho pohybu (napr. behu) ti bude lepsie, spalis jedlo ktore zjes a ani nebudes tolko jest, pretoze sa nedaju robit aktivity s plnym zaludkom.

Ak nie si spokojna so svojou vahou, to este neznamena ze chces schudnut. Najdi si dovod chudnutia (priatel, rodina, zdravie) a zdravu konkurenciu (kamaratky, kolegyne). Ak sa ti nebude chciet, budes donutena hned 2 vecami : ludmi pre ktorych to robis, a ludmi ktorym vytries zrak : ))