Auto z autobazaru

Príspevok v téme: Auto z autobazaru
salon

Ahojte,prosim vas poradte...
8.7.2013 som kupila v Ba autobazare auto,ktore bolo v komisionalnom predaji. Planovala som s nim ist do Holandska na tyzden. Pytala som sa ich ci s tym autom mozem vycestovat,ci je v uplnom technickom poriadku. Skontrolovali,dokonca mi urobili STK,vymenili brzdove platnicky a ja som 10.7.2013 skoro rano isla teda do Holandska. Po par hodinach asi to uz bolo v Nemecku zacala svietit ikona baterie. Potom zhasla a takto sa to opakovalo celu cestu. Vlastne teraz som rada,ze som v poriadku docestovala po najazdenych asi 1300km do ciela. Na druhy den vsak som isla s autom do servisu a tam mi vymenili baterku,ale museli aj dynamo,teda alternator. Cele ma to vyslo 495euro! Material a praca. Dnes rano som hned isla do autobazaru a predlozila faktury za servis. Predtym som este volala na linku ochrana spotrebitelov,kde mi poradili,ze mam dat pisomnu reklamaciu,pretoze je velka pravdepodobnost,ze ta zavada tam uz bola,ked sme auto kupovali.
Momentalne cakame na telefon od sefa bazaru a na jeho vyjadrenie.
Mam nejake prava v tomto pripade?
Dakujem za vase rady nazory a skusenosti.

mate59

to bude na dlhú trať,bolo si treba ale nechat vydať v servise aj starú batériu a alternátor pre príp. sudnoznalecký posudok.