Frajerova mama

Príspevok v téme: Frajerova mama
Ingrid a

Poradte mi. Ako jej vtlc do hlavy nech sa uvedomi. Moj frajer ma 18 rokov a mama sa vkuse donho stara, ked sme von mu vkuse vyvolava ale jej v podstate nejde onho skor o to aby mu robila napriek (aspon to tak vyzera). Ked je doma tak od neho nic nechce len donho z nicoho nic zacne krikat a nadavat mu ze je debil kokot neschopny a ked je prec vkuse nieco od neho chce. On jej vkuse pomoze a vsetko spravi ale neda si skakat po hlave ked to uz prehna aj on si povie svoje a potom je chvilu milucka a ked som u nich do mna vkuse picuje ze ake mam tmave vlasy ze na co si vkuse na ne gebrim co to mam oblecene a do mojej \"svagrinej\" tak isto a to ma 25 rokov ze ma schudnut ze vkuse len zere a vsetko jej vadi..

svokrička

Jaj moje dievčata, aj vy budete svokričky a to si potom spomente...
Ja až teraz chápem moju svokru,keďže mám tiež syna a mám čakatelku nevestu a je mi lúto,že moja svokra už nežije.

Ingrid a

Jeho oco ma firmu s autami a ona tam chodi len preto aby nebola cele dni doma a ma tie deti rada..vsak to ale najhorsie je ze zacina byt taky ako ona

letokruhy

To s tymi peniazmi som nepochopila :) v skolke moc nezarobi.slečny, chlapci vam od mamičky neodídu. Zvykajte si na svokricky, máte ich ako bonus k frajerom :DDD

Ingrid a

Dakujem za radu :) obaja mame take iste zmyslanie ako vy :D uz cakame ten dlhy rok kym prejde a bude pokoj ale ziarli strasne to vsetci hovoria ze uz to nie je jej maly synacik a hlavne ze si uz neda rozkazovat

didus_didus

Ingrid a ja mam presne toto iste!!ach..nestara sa sice ako vyzeram a tak ale stara sa do veci do ktorych ju nic,a preco nechodim do kostola ked oni su taka svata rodina..ale uz to trochu prestalo..prve dva roky to bolo strasne uz je to lepsie,ale obcas jej prepne a zacne kricat nervozna vystresovana,nevie sa spravat pred ludmi..priatel ma 19,takze rok a alivederči,pojdeme do rakuska,takze to radim aj tebe..co NAJDALEJ!nikdy jej nebudes po chuti o to nesnaž...len utekaj co najdalej a sprav si pekny zivot..ak chces teda s priatelom zostat,ale hlavne ak je ti s nim dobre a veris ze by vam to mohlo vydrzat ostan s nim a bud stastna a nerozmyslaj nad tym ze ho kvoli nej opustis...a povec si aj svoj vlastny nazor!co mozes stratit?uz teraz ta nemusis a tusim ani svojho syna nie takze nechat si skakat po hlave od nejakej starej frigidky je chore,veselo do zivota,povec si vzdy svoje a sprav si po svojom..a ked nieje priatel padnuty na hlavu po skole sa zbali a velmi rad opusti "zlatu" mamicku a pojde s tebou:)

lilyianka

ja byť na mieste tvojho priateľa, doštudujem, nájdem prácu, zbalím veci a odchádzam od "milej" mamičky .. aby sa uvedomila .. nejakú dobu by som s ňou nekomunikovala a snáď by jej došlo, že takto sa k svojmu dieťaťu nechová ... mne skôr príde, že ona ani teba nejak nemusí, možno na teba aj žiarli, že si mladá, a pod. ,,, nikdy nevieš, čo sa takým ľuďom v hlave odohráva .... asi keď sa s ňou o tom rozpráva, nepomáha to, že?

Ingrid a

ale pytal a vela krat a vzdy ta ista odpoved "daj mi pokoj ty debil" ako ona ho ma velmi rada stara sa o nho aj vsetko ale tak nadava mu za vsetko a stale ma daky problem