Vekový rozdieľ

DarkBella

Mám 21 a pred rokom som chodila so 42 ročným chlapom. Vzťah bol fajn, rozišli sme sa len kvôli tomu, že som sa musela odsťahovať a náš vzťah zničila diaľka. Keby nie, sme dodnes spolu a ja na tom nič zlé nevidím.

Aja02

Mr. Modesty, waw, to znie zaujímavo. Ja sa o také veci veľmi zaujímam. :) Čo všetko si musel ovládať, aby si sa tam dostal?

pandorica

Ja nie som žiadna moralistka, ale tieto vzťahy podľa mňa nemajú šancu na nejaké dlhodobé spolužitie.Tá baba buď hľadá len prachy,a keď sa zabezpečí, starčeka pošle do hrobu, alebo hľadá otca a v tom prípade zistí, že otcovskú autoritu nepotrebuje a starčeka pošle do hrobu takisto

xdavidx

daioscaosi neni co prepacit :)
mal by tu byt podpis na prispevkoch, tam by som si dal to z enech ludia beru moj prispevok s rezervou :D
sme na internete, tu ma kazdy svaly kolko len chce, hoci aj 150cm :D
obcas mam vycitky ze to niekto nepochopi a pokazim mu den :)

Mr. Modesty

daioscaosi
za chrapuna som oznacil toho muza 45+ rocneho, co chce deti :)
nie teba..
a bol to len moj nazor, nie pravidlo pre vsetkych a riesenie zivotnych problemov :)

Aja02
v bezpecnostnom oddeleni, odchytavali sme ludi co sa snazili dostat do systemu a podobne :) taka brigadicka len :D

jedulka

a taky je pravda jak to řekl Bolek Polívka ve filmu:Kurva hoši guten tag, tu vaší jsem taky ještě nevyděl a věřím, že jí máte :-))))
mám mladšího muže o 13 let VS,pěkný oj:-)a klape nám to na závist okolí jako hodinky

daioscaosi

Lulita Ano v podstate si uhadla. Pravda je, ze som sa este nestretla s mladym, chapajucim, milujucim muzom, teda s takym vztahom. Mozno stretavam nespravnych. Nestretla som ani muza v zrelom veku s podobnymi vlastnostami, ale neviem preco ale ked sa povie "pekny vztah" alebo nieco v tom zmysle, tak sa mi vybavi starsi. A zla skusenost tak to u mna nehra rozdiel vek, vtedy zanevriem na vsetkych muzov bez rozdielu. Som v tomto nejak "psychicky"...nedobre. Ale ked ja si so svojou psychikou neviem dat rady.

jedulka

zlatokopky = tam kde je poptávka tam je i nabídka, to platí všeobecně!
Chlapy,když Vám už není dobrá vaše žena, která to s vámi vydržela v dobrém a zlém tak neškatulkuj te!
Vy nabízíte !!! Tudíž tvoříte poptávku!To samé je i u tak zatracovanýma ženami jako K....,kdybyste za nimi nelezli tak by neexistovali!

Lulita

daio - aj ja som vyrastala bez otca a tak ti poviem, ze aj rovesnik moze byt dobry a chapavy, milujuci muz, moj muz je odo mna o 6 rokov starsi, mame hypoteku, financne sa da povedat trapime, ale vzdy to nejak ukocirujeme, obaja chodime do prace, zial na vychode, kde ocenena nie si, ale nikdy by som nesklzla ho vymenit za nejakeho zabezpeceneho starceka, aj ked ponuky tu uz boli a aj od mladsich, myslim, ze ked riesis to emocianolno, tak to moze byt nieco nespraclvane v tej psychike z hladiska rodiny, alebo zla skusenost s mladsim