Co na veceru?

Príspevok v téme: Co na veceru?
betka20

Ahojte dari sa mi celkom dobre az na jednu vec neviem co si mam dat na veceru.zacala som sa stravovat zdravo a je mi jedno ci schudnem alebo nie.No to zdrave stravvovanie nie je az tak zdrave prretoze to pokazim vecer o 5.Pretoze neviem co mam dat vtedy do ust a tak ma len napadne ze co mame.Takze o pol 3 niekedy pol 4 mam obed zdravy napr ryza zo zel. alebo ...a neviem co na veceru.Ale chcem poradit take aby som to dodraziavalo skoro cely zivot.nemyslim tym ze budem stale presne tak isto niekedy si dam aj dobrotu a pokazim to ale ide sa dalej a nie blbosti ktore som robila:-))

janka

maaaaaaaarnost!!! toto velmi dobre poznam! a najhorsie ked sa v robote drzim a nezerem vela len tak normalne, tak vecer to cele pokazim, lebo pride hlad a ja nemam nic dopredu nachystane, tak zjem co pride pod ruku..fuj

simona

ja jem na veceru jogurt z cerealnim rozkom a ked chcete nieco este zdravsie a sytnejsie tak je to biely jogurt ochuteny napriklad bananmi a k tomu rozok.Alebo skuste jest rozok z maslom a k tomu jablko je to chutne a syte.

Katelin

tie sackove polievky su humus a to doslova,obsahuju kdejake ochucovadla a vela soli a ta zadrziava v tele vodu a skoro vobec nezasytia,takze su o nicom,pri diete by sa jest nemali a to iste aj s bujonom

germi

a ano, mozno budete zasa hovorit, ze mlieko neni prirodzene pre dospelych, ale si to vezmite, ze na kazdu potravinu sa da najst nejaky dovod preco je zla na dietu... podla mna jogurt-jeden a nie smotanovy nemoze ziadno uskodit. a je to ovela lepsie ako volaky chlieb abo tak...

germi

betka,
sak aj ja mam 16 a tiez nemam prachy na salatiky... hovorim, daj si jogurt, bielkoviny su na vecer dobre... a tie polievky su lacne a chutia mi, ale aby ste pokojne spali, nabuduce si dam mrkvu teda radsej :)

betka20

prosim najde sa tu niekto kto mi poradi???ale zdrave nemam cas robit salaty a ta ryba stoji aj penieze.Mam 16 a na to nemam a mamy nechcem pytat.pretoze len krici ze stale kupujem take veci a stale som taka ista. ze keby som aspon nieco schudla ked som dala uz do toho tolko penazi