Keby som bola mužom

Príspevok v téme: Keby som bola mužom
Brabab

Keby som bola mužom život by bol určite ľahší. Keby som bola mužom nemusela by som mať menzes, nemala by som strach že otehotniem, rýchlejšie by som chudla, nemusela by som vláčiť tie dva útvary na mojom hrudníku nazývané prsia. Nemusela by som mať starosti o to ako vyzerám pretože muži si so svojím výzorom veľké problémy nerobia. Ony sa nemusia ani nejako skrášlovať a aj tak vyzerá väčšina výborne. Keď im treba na malú počas nejakej dlhšej cesty tak si hocikde zastavia len vytiahnu a vykonajú potrebu a ďalšia vec že majú vyššie platy. Kiežby som mohla byť aspoň na chvílu chlap a všetky malicherné starosti len tak hádzať za hlavu. Závidím vám chlapi budte radi že nie ste ženy. A ja niekedy aj pochybujem či vôbec má zmysel byť ženou. Všetky tie šlapky ktoré svojím správaním špinia toto pohlavie. Hanbím sa za ne. Ak existuje druhý život tak ho chcem prežit jedine ako muž alebo ako vták ktorý si slobodne lieta kam chce.

Emily opat

Presne ako pise jedulka. Kde je dopyt, je aj ponuka. Kurvy boli, su a budu. Neviem, preco mate potrebu ich odsudzovat. Ich praca nie je lahka, peniaze su to tazko zarobene. Kopec uchylov keby nemalo moznost ist za nimi, tak si vyhlada ine obete. Ako sa hovori, nesudme aby sme raz neboli sudeni.

zewa

Žeby Freudova zavist penisu? :)
Muži vymrú skôr ako ženy a nikdy nedokážu priviesť dieťa na svet. Mužom je lepšie len kvôli tejto dobe, pretože je "hodnota" v živote nastavená tak, ako je. V dobe, keď nasadzovali denne život, aby niečo ulovili, vtedy asi ženy nechceli byť mužmi.

ebi777

ja by som nechcela zas byť mužom, mne vyhovuje max. že mám frajera, pri ktorom sa cítim bezpečne a je mi oporou

tak isto v práci to má výhody, že som žena, stačí občas zapojiť ženské zbrane a sa dopracujem tam kam by som chcela, hoci aj s úsmevom...

som rada ženou, myslím, keby ste po boli správneho chlapa, tak by ste všetky chceli byť ženy ženami ;-)

jedulka

chlapy mají taky svoje starosti, na to nemusíš být génius abys to poznala. Narodila jsem se jako žena a jako žena se i cítím.Kur... ty mě nechávají naprosto lhostejnou, neboť tam kde je poptávka tam je i nabídka.Mimochodem už jste je někdy viděli? U nás na D5 je jich jak nasr... a když se na ně podíváš, kolo bych si o ně neopřela a přesto si dobře vydělají.PROČ ? :-)))

Dominika1127

ja obdivujem že vätšinu chlapov nič neserie,napr. pohadajú sa s frajerkou ona doma plače a oni idú s kamarátmi von a okukujú tam druhé zadky...to nepochopím,podla mna to majú v živote lahšie a podobne aj ja sa hambím za to že kurvy sú takysto ženy

SELENA.k.

s tým menzesom, make - upom s tebou suhlasím... Ale ja by som nechcela mať chlpy všade a nechutný penis medzi nohami a vkuse smrdieť po dákej činosti a byť nadržana vkuse... a ked sa chlap narodí špatný tak musí aspon dobre zaráabť aby si dáku našiel a ked sa narodí špatný a sprostý, tak k.o :D ALE samozrejme všetko sa dá každý chlap može vyzerat celkom dobre ked na sebe pracuje..tak isto ako aj žena... ale mala by si sa na to pozerat z druhej stránky milovať svoju ženskosť, pracovať na sebe, žena ma veľku moc... muža vieš dostať pod kontrolu, zviesť, poblázniť, namotať, dokonca manipulovať, NO A AJ V 40 tke sa dá vyzerat dobre ked sa o seba clovek stará.. pane boše ved dneska už je ich stále viac tých sexy 40tničiek... pre mna je vzorom na slovensku Darinka Rolins.. vyzerá lepšie ako 90% BáB V mojom veku... čo mám 20 teraz... ano ked som žena je stým kopa roboty, veľa depilácie, veľa kremovania, make- up, udržiavanie si váhy,,, ach no a krámy nespomínam a vyrážky ... ale to je UDEL !!! nezmením to ako som sa narodila... musíš byť najlepšou akou vieš... a kurvičk..mi sa nezaoberaj, tie hnevaju aj mna vdaka lebo robia zlé meno ženskemu rodu, a radodajne ženy ktoré sa s chlapom skoro vyspia alebo také blbky... s