Ako dalej?

Príspevok v téme: Ako dalej?
Bublina28

Ahojte mam priatela uz rok, hádame sa asi kazdý týžden,ale predsa sme spolu , ja ho mam prilis rada a myslim si,ze aj on mna , ked to este stale skusame znovu a znovu....problém je v tom, ze on je strasne vybušný a býva casto nervozny, prenása to na mna a potom som aj ja,ale s tým ze ja to dam von a je pokoj, lenze on dokáze aj týžden sa so mnou nerozprávat, nema rodinu, nema kamarátov ani v robote sa s nikym nebavi, proste je taky samotar a mal len mna, mozno aj to je problem,ze asi nevie s nikym byt, ja neviem....ja som prchká vybuchnem,ale co on dakedy robi to je neuveritelne, najprv nadáva aby sme spolu neboli tak casto, v zápetí povie nastahuj sa ku mne uz konecne! potom mi vynadá, ze si v robote piseme casto maily, v zápetí zasa povie, ze keby mi nenapisal ja sa sama neozvem a to su take hovadiny jak male deti a to mam 28 a toto riesim :-( proste mi vycíta hrozne debiliny a behom sekundy mi vytkne presný opak a zvysuje hlas, mna to samozrejme naserie a on potom mne povie, ze som asi psychicky chora-uz ked ma on vyprovokuje !!!! asi mame problem! aj napriek tomu ho velmi lubim :-( naposledy v nedelu sme sa pohadali tak (na margo pisania si mailov v praci som mu povedala, ze teda ak to tak chce tak si nebudeme pisat a nebudeme spolu chodit na obedy ani-ved sam to chcel, tak som povedala okej) jeho to nasralo az tak, ze ostal ticho-výnimočne nekričal zbalil si veci a odisiel odomna a uz sa neozval uz 4 dni ma ignoruje, ja som mu v afekte len povedala, ze az sa raz rano zobudi s doborou naladou a zisti, ze ma niekoho kto pri nom stoji nech je akýkolvek nech sa uz potom neozýva,len ked sa to jemu proste hodi....a on sa naozaj neozýva, mozno som to nemala povedat,ale proste akcia vyvoláva reakciu...a ja neviem co sa deje, totalne ma ignoruje (kluce od bytu mi sice nevratil) ale aj tak mam strach ze je koniec, i ked mozno by to bolo pre nas asi najlepsie :-( ja neviem co robit....

lilyianka

neviem či sa takýto človek zmení, mení názory z minúty na minútu a hádate sa pre totálne kraviny ..verím, že teba to v tvojom veku absolútne nebaví, pretože by si chcela mať už "dospelý" vzťah a nie akoby si bola v puberte a hádala sa o hlúposti ..takže buď si s ním sadnúť, dať tomu ešte jednu šancu + nejaké ultimáta (ohľadom jeho správania) alebo dovidenia ... ale tak on to možno vyriešil aj za teba, keďže odišiel a pár dní sa neukázal

zenskalogika

Ja ked citam taketo pribehy, tak mi ostava rozum stat. Ta baba vie, ze je to zle, ze to bude iba horsie a ze to nikdy nebude dobre, lebo to budu iba kozmeticke upravy a chlap nikdy nebude fungovat tak, ze sa bude do konca zivota kontrolovat. No ona ho ma rada, miluje ho a bude radsej cely zivot trpiet, akoby mala otvorit oci a najst si k sebe niekoho, kto si ju zasluzi. Ach joj, tato zenska logika. Na svete je plno dobrych chlapov, no zeny hladaju takych, ktori ich budu trapit a podvadzat, lebo su frajeri, hezouni a tak. Potom, ked maju 40 uz by brali aj takeho, ked si uvedomia, ze potrebuju viac verneho ako pekneho, ktory ich bude naozaj milovat, ale potom ich uz nikto nechce a potom vyplakavaju, ze su same...

kamoska_

asi pockaj.. ja by som chlapca nechala vychladnut a potom by som sa s nim porozpravala a ked tak sa rozlucili ako normalni ludia, co spolu nieco prezili. ale asi by som to uz dalej nepredlzovala