Ako vyzeralo vase najtrapnejsie rande?

takveru

Som starší, po pár mesiacoch mesiacoch randenia so spolužiačkou s ktorou sa poznáme viac ako 40 rokov bolo potrebné prikročiť k veci, teda ku sexu. Prvý raz sme si urobil výlet do nemenovaného kúpeľného mesta v nemenovanej susednej krajine a obaja s veľkým počudovaním sme zistili že si v posteli perfektne sedíme (ak by sme to v mladosti čo i len tušili dávno sme manželia).
No vrátili sme sa domov do všedných dní a čo teraz, kde pokračovať? Obaja sme rozvedení a síce vlastníme luxusnú nehnuteľnosť, ale u oboch bývajú deti čo aj dospelé a v jednom prípade aj rodičia, tam to nešlo.
Tak sme si povedali zavezieme sa pred veľkú ubytovňu ktorá v našom mestečku slúži aj ako hodinový hotel, veď je tma, toľko prebehneme. Vystihli sme chvíľu kedy na ulici neboli ľudia a vbehli sme na vrátnicu - lenže moja partnerka nechala doma doklady. A bez toho nás nechceli pustiť, skúšal som minútku pohnúť s babou na vrátnici a ... medzitým sa začala okolo postupne zhromažďovať stále väčšia skupina : Veď to je naša doktorka, dosvedčíme to pusťte ju, a to je pán riaditeľ, prečo ich nechcete pustiť, ukrajinskí robotníci môžu bez dokladov a pani doktorka a pán riaditeľ nie...
Pravdou je že u nás ťažko bude niekto koho neliečila osobne alebo nejakého príbuzného a ťažko niekto komu som niekoho neučil aspoň zo vzdialenej rodiny...
Teda stúpala nám červeň do tvárí spolu so zvyšujúcim sa počtom našich priaznivcov, tak sme sa dali na útek do auta a čo čert nechcel - odišlo zapaľovanie. Za chvíľku sa už tam nakopil doslova dav, moji žiaci sa vadili s jej pacientami kto zoženie automechanika a kto nás odtiahne...
Boli sme teda senzácia, všetci vedeli prečo sme tam ... Pani doktorka mi za to pokazené zapaľovanie skoro odhryzla hlavu ... ale odvtedy sme už pár rokov spolu a vyzerá že už aj zostarneme

lustrovanz

0vecka Dnes 12:36 .... nejak ju to velmi zaujimalo. Iba som jej odpovedal. Ked sa pytala ona, pytal som sa aj ja, lebo mi to k nej nesedelo. Mna jej majetok nezaujimal. Zaujimalo ma, len s kym, ako byva, kedze pred barakom stali nejake firemne auta /jej brata/.

No a slecna mala nejaku predstavu o tom, ako musi byt muz zabezpeceny, aby si s nim nieco zacala vobec :-D

lienocka08

No mne sa asi 9rokov dozadu stalo toto: cca myslim niekedy v januari oneho roku som objavila perfektny podnik na Dunaji, kde som sa vynikajuco zabavila, super diskoteka, cenovo v pohode, ziadna tlacenka. V auguste toho istého roka som spoznala super chalana,ktory ma pozval na rande, ze mam si vybrat kam pôjdeme. Ja ze poznam super podnik, pravidelne tam chodievam, nie je tam draho a je tam supeeeeeeer. Tak sme sa uz pod ruskom tmy vybrali do oného podniku na v lodi na Dunaji. Dôjdeme tam, vsetko vysvietene na cerveno, decentna hudba, dole v podpalubi prazdno. Tak sme si sadli do takého boxu, flasa vina ze 400korun. No kukal jak puk, ale nepovedal mi nic. Zrazu sa k nam do boxu privtierala zenska iba v nohavickach, ze " ahojte ja som Samantha, vybrali ste si z lístka?????" Kukneme do listka a tam rozpisy sluzieb ktore slecna ponukala :D. Heh. Tak to uz mi docvaklo, ze sme v bordeli. Pytam sa samanthy, ze co toto ma sakra znamenat??? Ona ze funguju na lodi iba nejake dva mesiace a ten podnik, co tam bol pre tym tak zanikol. No sranda. Dopili sme to drahe vino, pokecali sme so Samanthou,a sli sme domov. S chalanom som potom stravila este dalsich 5 rokov, ako sa mu prve randicko pacilo :D:D

lustrovany

Mal som raz jedno rande so slecnou, ktora bola rozvedena a mala dieta. Slecna bola mila, dali sme si obed par krat a raz sme si povedali, ze pojdeme na rande. Prisiel som po nu mojim auto /asi 13 rokov stare/. Zastal som pred baracikom, pekny rodinny dom, kde stali 2 slusne auta.

Pozval som ju ku mne na kavicku, lebo som sa chcel trochu ukazat, aku dobru viem urobit. Nemal som ziadne bocne umysly, hladal som si pevny vztah.

Kedze som bol v tom case slobodny, nezadany, byval som u rodicov v byte a bol som spolumajitelom rodinneho domu. Tam som mal vlastnu izbu, co som si komplet sam zariadoval.

Slecna bola mila, dobre sme si podebatovali, urobil som kavicku, chutila jej. Ukazalo sa, ze ma dalsiu peknu vlastnost, bola uprimna...

Ale co z nej vyliezlo, tak to som kukal ako puk.

Slecna byvala v rodinnom dome, ktory patril jej rodicom, alebo starym rodicom. Nevedeli ho opravit, tak si ona zobrala uver na zateplenie, opravu strechy. Lenze v dome /asi 3 podlazia, samostatne bytove jednotky/, byval aj jej brat s rodinou a ten sa na tom nechcel financne podielat. Ona stale o tom hovorila, ako o jej dome, akoby ho vlastnila, aj ked tam nemala vysporiadane vlastnicke vztahy, pretoze patril rodicom a narok mal na neho aj jej brat so zenou /mali tam 2-3 deti/. Jej brat sa podla toho, co hovorila, zdal ako typicky vyzierak. Ona mala dieta z prveho manzelstva a este zdravotne problemy s chrbticou, ci aj kolenami.

Potom zacala byt slecna velmi uprimna na moju adresu. Zrejme som jej povahovo aj fyzicky pasoval. Ale podakovala sa a uprimne mi povedala, ze ona ma dom a ja mam holu rit.

Myslela ten dom, co maju jej rodicia a ona ho prerabala a nema vysporiadany /a vychcaneho braceka, co sa nevzda dedicstva len tak/. Ze ja nemam nic /aj ked som jej povedal, ze mam vyznamny podiel na baraku a ze nebyvam sam preto, ze si setrim a mam nasporene, ze si mozem kupit byt, ked budem potrebovat. Neverila mi.

Tak som sa jej podakoval za spolocnost a s uzasom ju odviezol domov.

Taku lustraciu som v zivote nemal. Ale aspon, ze bola uprimna :-D

No a behom pol roka, som sa zoznamil s inou slecnou, padli sme si do oka a po case zalozili rodinku. Byvam vo svojom byte, ktory som kupil cash a stale mam aj podiel na rodicovskom dome /lebo som do neho slusne investoval/.

Trochu ma to sice financne vypumpovalo, ale behom 1-2 rokoch som sa zase financne zkapacitoval.

Predpokladam, ze mila slecna sa teraz sudi s bratom a rodinou o jej barak, ktori vlastnia jej rodicia.

MultiLevel

na prve rande ma pozval do jedneho podniku. Ani on, ani ja sme nevedeli, ze tam ma byt v ten den koncert. Zrazu ohlasili, ze vystupi Dan Nekonecny......Kedze mne taka hudba sposobuje krvacanie z usi, chcela som sa okamzite zodvihnut a zmenit miesto nasho rande. On vsak odist nechcel a tak sme hodinu cumeli a pocuvali toho exota :D Mozno vam to nepride ako cosi hrozne, ale ja som sa citila neskutocne trapne :D Ked sme konecne odchadzali, bola som cela "oziarena" tymi svetlami a vo vlasoch som mala asi kilo kadejakych papierovych konfet...este tyzden som ich vytriasala z kabelky :D On to vsak pochopil tak, ze to odteraz bude nas oblubeny spevak a jeho pesnicky nam budu sluzit ako spomienka na ten krasny vecer :D No deeeeees....

Lumik

... tak sme sa prechadzali a v tom strese som zbadal nieco ako stanok s hotdogmi tak ako nezamestnany student som to hned vyuzil, ze zaposobim a bez nejakeho rozmyslania som ju pozval na nejaku kofolu, mali tam take drevene lavice len tak na takej hline popri ceste este aj pod mostom, tak sme sa usadili a tam mi zacalo dochadzat, ze nieco je zle, ona vystafirovana ako do divadla a tu popijame z plasotvych poharikov medzi samimi osami nieco tmave...