Laska

Príspevok v téme: Laska
Radinho

Dobry den
Milujem jednu osobu uz vyse 2 a pol roka a posledne 3 mesiace mi to pride z mojej strany jak keby uz len kamaratstvo ale ked si predstavim ze snou rozist tak mi to je luto . Teraz sme sa rozisli proste neviem preco ale ked je umna tak ako milujem ju ale po chvili ma to omrzi a uz ju berem doma ako normalnu vec alebo ze uz snou mam dost ale proste ju milujem .
Ona je skvela , ziadne hadky nerobi a tak , proste porozprava pomoze ale ja ja vkuse za volaku debilinu sa vadim a tak , jak keby ma ten vztah unavoval . Raz sme sa nachvilu rozisli pred 2 mesiacmi a po chvili som ju proste potreboval spat som to nevydrzal .
A teraz ked som sa snou rozisiel co sme den neni spolu ako Milujem ju a chyba mi , ale zas viem ze to bude na chvilu a zas mi to bude v hlave vyhravat :( .
Bolo mi jej strasne luto ako trpela , mne bolo tiez doplacu ale nevidel som inaksiu alternativu co spravit , proste nech netrpi :( .
Chyba mi strasne chcem ju spat ale zas viem ze volaco bude vomne a zas sa snou budem rozchadzat po par tyzdnoch co budeme spolu .
Prosim za rady , som zufaly :( na akekolvek otazky odpoviem

kali2552

radinho podla mna prva vec to ze blbe je sa pytat cudzich ludi co mas robit lebo oni nie su ty, nemozu rozhodovat za teba ale iba ty sam,ja byt tebou sa tymto tu neriadim co pisu.taka mala prva rada a teraz k veci podla mna je to len urcity stereotyp ktory mate vo vztahu,treba nieco nove vymysliet,a nebyt teda mozno spolu kazdy den po moc hodin,ale po menej,a nieco nove priniest do toho vztahu,napisal si stale ju lubis,milujes,aj ta pritahuje fyzicky len to uz nie je to co kedysi,to je normalne casom aj manzelia ked su spolu niekolko rokov to trochu ochladne ale to nie je taky vazny dovod na rozchod,ked sa este nehadate,zvaz to,oddychnite si od seba,teda ty od nej,a po case ak to je ta prava,to zistis a pocitis sam vo svojom vnutri,p.s.: laska ti nepride kazdy den a nezaklope na dvere len tak,je to skoda zahadzovat si myslim,lasku je tazke najst v dnesnej skazenej dobe,je dobre si vazit to co mas,ked sa mate radi.a neposlat to len tak prec.vela parov ma takyto problem len to chce nejaku lepsiu zmenu ale ked sa lubia sa nerozidu a to je to najpodstatnejsie,ta laska.

Radinho

Tak ona vie preco a tak , ja som jej nikdy neklamal a hovoril pravdu aj toto co sa somnou teraz dialo tak som jej to hovoril a nevedeli sme si vobec rady :( ona vie moj problem uplne do detailov a ona trpi viacej teraz ako keby sme spolu a stale to skusame :( .
Ona je z toho hotova chudatko a mne je jej luto velmi :( ale neviem co robit vobec :(

AfterEight

Kamarati ako kamarati, sem tam si napiseme na internete,raz za mesiac,niekedy raz za tyzden,ale iba ako sa ma,co ma nove,ja mam uz priatela,tak sa spyta ako sa mi s nim dari. Prveho polroka po rozchode,som asi 2mesiace s nim vobec nekomunikovala,potom sme si sem tam napisali cez net. Ja sa nanho nehnevam uz...Ked sa s nou rozides,tak hlavne jej vysvetli preco to robis,aky mas dovod,nemusis do detailu,ale aspon sa o to pokus

----lola

daj-jej-uz-svaty-pokoj-moju-dceru-tiež-takto-stale-necaval-calan-ked-som-videla-ako-sa-trapi-a-co-to-s-nou-robi-tak-ak-by-sa-ku-nej-ccel-este-približit-osobne-mu-rozkopem-rit
lebo-ona-sprosta-by-sa-dala-zase-namotat

ked-nevieš-co-cces-nepustaj-sa-do-vztau

nejde-mi-klavesnica-

AfterEight

Myslela som si,ze by mozno vyprchala z teba ta fyzicka pritazlivost. Ale ked tvrdis,ze nie.... Vies mne moj ex povedal,ze ho lubim viac nez on mna a niekedy mal tiez taky pocit,ako keby sme boli kamarati. Ale ze niekedy zase ako keby bolo vsetko v poriadku.

Ja si myslim,ze ju uz nemilujes,lebo ked niekoho milujes,nemozu tvoje city oslabit az na kamaratstvo.Je to proste uz len zvyk. Stava sa to,nie je to nic zle,jednoducho vyprchala z teba laska a z nej nie...stava sa to,je to strasne bolestive pre toho druheho,ale stalo sa....

Radinho

Presne somnou , tiez nechcem aby moja trpela , chcem prenu len to najlepsie a to ona vie a viem ze aj ona premna , ale proste tiez neviem preco ale je to tak jak pises ... ano pritahuje

AfterEight

Toto presne iste mi urobil moj byvaly.
Povedal,ze som prenho bola to najlepsie,co v zivote stretol. Nikdy sme sa nepohadali,totalna harmonia,rozumeli sme si.

Ale ze jednoducho sa so mnou rozisiel,lebo to tak citil,nevedel to vysvetlit,strasne ho to trapila,ze nevedel preco. (nepodviedol ma,doteraz nema ziadnu zenu,ani so ziadnou nespal,a to je viac ako 2 roky po rozchode)

Su proste veci,ktore clovek nevie vysvetlit preco robi,netreba to tak analyzovat. Aj ja som bola z toho rozchodu v prdeli dost dlho,lebo som nedostala vysvetlenie.Ale urcite by som nechcela,aby so mnou zostaval,lebo aby som ja bola stastna.

Jedna otazka,pritahuje ta fyzicky?