Zápal močových ciest a výtok

Príspevok v téme: Zápal močových ciest a výtok
Nina12331

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť o probléme, ktorý sa týka močových ciest. Moje problémy s pálením pri močení a neustálym pocitom, že som sa nevymočila poriadne sa začali vo štvrtok (25.7.). Podobný problém som mala už v zime a vtedy to za tri dni vyriešil urologický čaj a brusnicové tabletky. Teraz to však bolo vážnejšie a pripojil sa k tomu aj krvavý výtok a tak som v nedeľu šla k lekárke. Predpísala mi Biseptol, dvakrát denne dve tabletky. Pálenie mi ustúpilo hneď na druhý deň, no hnedý výtok ostal. Biseptol som dobrala včera a už to vyzeralo tak, že aj výtok pomaly mizne, no dnes bol opäť krvavý. Neviem, čo mám robiť. Cez víkend by som mala mať menzes a tak sa mi asi neoplatí ísť k lekárke. Rozmýšľam, že počkám, či to po menzese neprejde a ak nie... Mali ste niekto podobné skúsenosti s takýmto nekonečným výtokom po zápale? Čo ste robili? Treba s tým zájsť ešte k lekárke? Ďakujem.

odpovedam

Krvavy vytok s tym suvisiet nemusi. Bud teda ide o zapal, ktory sa ti rozsiril aj na intimne miesta, ale mas proste iba spinenie. to je vacsinou ukazovatelom nerovnovahy hormonov. Naozaj pockaj po menstruacii a chod na gyn.