Mám čakať?

Príspevok v téme: Mám čakať?
nina1006

ahojte potrebujem poradit, ako toto niekto mysli, ked niekto toto napise, Mam cakat? oplati sa,?
Ahoj, neviem, ci sa tento tyzden stretneme, premyslal som nad tym vela a asi potrebujem chvilku na to, aby som zistil, ci z toho nieco bude, nieco viac, normalny vazny vztah... od mojho predosleho vztahu to nikdy nezaslo tak daleko ako terat... a tak ako sme sa spontanne pobozkali alebo ako som ta uplne prirodzene chytil za ruku, tak som ocakaval, ze to bude takto pokracovat aj dalej, ale nemam ten pocit, aj ked si velmi prijemna a sympaticka, je to velmi fajn, len neviem... naozaj ti chcem uprimne povedat to ako to citim, ako som ti to vravel v piatok... a asi to musim vazne chvilku nechat prejst hlavou...

winki

Hm, chalan nie je vyrovnaný s rozchodom, tak ho nehaj ísť. napíš mu ok ja to chápem, hádam raz..... Ale už jeho nečakaj.

nina1006

toto napisal dnes
radsej som ti to chcel povedat skor, ako by som mal nieco v sebe dusit a tvarit sa, ze je vsetko fajn alebo vraviet nieco za tvojim chrbtom, na to nemam dovod, chcem to povedat tebe a nechcem ti hlavne ublizit viac prave preto ti to vravim tak ako to citim... pre mna to bolo prijemne vsetko tak ako bolo, proste spontanne, ale naozaj to momentalne vidim tak, ze ani sam neviem ako dalej pokracovat...

winki

Ale úprimne je toto podľa mňa stratené. Keby sa ti aj ozval, tak po pár dňoch môžeš čaka zas nejaký takýto zvrat.

winki

Daj mu čas, ale rozhodne nie v tom zmysle, že teraz sa zavreš doma a na ostatných budeš odmietať. Ži a nebráň sa vzťahu. Možno ten pravý príde už zajtra.

44naomi

Je fajn, že je úprimný (to sa už málokedy takto vidí), ale dal ti jasne najavo, že v ňom neprebehla žiadna iskra... a nechce ťa ťahať za nos.

Agnes998

Boh sa v nom vyzna co on vlastne chce, nechaj to tak, neozyvaj sa mu, nevolaj, nepis. Ked chce cas na premyslanie, nech si ho ma. Bud sa ti este niekedy ozve alebo nie. Ak nie je pripraveny este na dalsi vazny vztah tak lepsie ked sa uz nestretnete akoby si sa mala zbytocne popalit.

nina1006

no to bolo tak, ze sme dosli z kina a on taky, ze dufam, ze nabuduce nebude len pusa na lice, a ja ze mame este cas, ze mu nikde neuteciem, no potom o tyzdne ma chytil za ruku, ked sme sa lucili, a dal pusu na usta, som mu napisala ze ci sme to neunahlili ze o kratkodoby vztah nestojim, a on potom zase sme sa stretli a zas ma chytil za ruku, a potom minuly vikend v nedelu sme sa boli prejst, boli sme pozriet zapad slnka, on bol ten co ma objal a zacal mi davat bozky, ja som mu to potom opätovala len to neviem ci nebola chyba, ze ci si potom nemysli, ze to robim pri kazdom, pri kazdom to nerobim, iba pri tom, na kom mi zalezi, a s kym chcem byt, a potom v utorok sme sa tiez stretli a to sme sa viac menej bozkavali asi toho nejako odradilo alebo co, ale kebyze nechce, tak by ma nebozkaval a potom teraz v piatok sme sa stretli, drzali sme sa zaruky, a rozpravali, ze chcel o mne vediet viac, ze preto lebo sme predtym ten v utorok vela nenahovorili,,a potom mi povedal, ze chcel o mne vediet viac, ze ked sa mame zamotat alebo tak ze nech vieme o sebe viac, no my sa pozname z videnia zo strednej skoly, on bol 3 a ja prvacka ale potom sme si zacali sem tam pisat na pokeci a od marca tak intenzivne a zaciatkom jula sme sa stretli prvy krat tak osobne

nina1006

ja mam 23 a on ma o mesiac 26 rokov, on sa dal dokopy s jeho byvalou po 4 mesiacoch poznania sa,, boli spolu 2 roky potom sa rozisli a potom zase, boli spolu dva roky alebo tak,,