Vadilo by vám to baby?

Príspevok v téme: Vadilo by vám to baby?
lavazza11

Ahojte. Mám priateľa, sme spolu vyše 4 roky, pár krát sme sa porozchádzali, ale to teraz nie je podstatné. On si začal poslednú dobu priveľmi rozumieť s jedným dievčaťom. Poznám ju aj ja (poznám ju dosť dlho, sme kamarátky), a môj priateľ sa s ňou poslednú dobu začal príliš často stretávať, chodia von, je s ňou dlhšie než so mnou, a vidím že si rozumejú. Ja sama dobre viem, že oni dvaja by nikdy spolu nič nemali, majú sa radi ako brat a sestra, sú najlepší priatelia. Ale mne to už začína dosť prekážať. On sa s ňou smeje, blbne, rozumejú si, a so mnou ako jeho priateľkou to až takéto nie je. Keď sme spolu vonku (my traja), cítim sa ako 5-te koleso na voze. Je mi to dosť ľúto a veľmi sa kvôli tomu trápim, a som z toho smutná. On mi stále vraví že miluje len mňa, do nej by sa nevedel zaľúbiť, že ju berie ako sestru. Ja to aj sama viem, som si toho vedomá, no neviem sa ubrániť tomu zlému pocitu a žiarlivosti :-(. Keď sú spolu vonku bezo mňa, vrie vo mne sto čertov. Baby, máte niektorá podobný problém? Vadilo by vám to? Alebo viete mi nejak poradiť, ako sa s tým vyrovnať?

winki

Nepozeraj sa na druhých!!!! V prvom rade si tu ty a je to tvoj priateľ. A ona to musí rešpektovať a áno ona aj on by mali vedieť čo cítiš, nedus to v sebe, lebo tým ublížiš sebe a potom teba kto bude zachraňovať? Ona? priateľ? Pochybujem

lavazza11

Len som chcela vedieť, či je chyba vo mne, že mi to tak vadí, že to beriem až moc vážne..alebo by to vadilo aj iným ženám...

lavazza11

Nechcem to pokaziť, pretože je to aj moja kamarátka, ale začína mi to poslednou dobou vadiť.. A viem že keby to ona vedela, ´tak by ju to mrzelo. Ona mala teraz osobné problémy, a on sa ju snažil rozveseliť atď,.. ale niekedy mi to príde že až príliš. Z jednej strany to chápem, ale z tej druhej už mi dochádza trpezlivosť.

Lulita

nie si detinska, on je detinsky, mala by si si sa porozpravat aj s jednym, aj s druhym, piate koleso na voze je tam ona, nechapem, naco travi s vami tolko casu

poPotvorka

ano potrebuje aj zensky nazor na iste veci .... ale v prvom rade, by mal uprednostnit ten tvoj nazor !
prepac ,ale ak sa s nou citi lepsie ,tak ......

winki

trošku by som porozmýšľala aj nad tým, že prečo je s ňou tak v pohode a uvoľnený. A pri tebe nie. Prečo sa oni vedia smiať a vy dvaja nie?
Dobre možno s ňou vzťah nebude mať, ale s vaším to vôbec nevyzerá ružovo.

poPotvorka

ale takto vas vztah nebude nikdy fungovat ,nesmies to v sebe dusit ,musite sa rozpravat ,komunikovat medzi sebou o tom co vas trapi o tom z coho sa tesite o vsetkom !!!!

lavazza11

Ja z jednej strany rozumiem, že potrebuje raz za čas aj ženský názor na isté veci, aj ja mám kamaráta s ktorým sa mi dobre rozpráva (nestretávam sa s ním až tak často), ale aby sa s ňou stretával takmer každý druhý deň, a jazdil za ňou večer, sa mi zdá trochu prehnané.