14 - ročne dievča váha / miery

gabča

Na 14 rokov - si v puberte. ide o vysku. ked mas cca-165 vysku tak by si mala mat 57,58kg. ide to tak, ze od vysky odcitas od6 do 10 cisel a vyjde ti vaha. tak sa to robi aj v skole ked sa vazite a potom mas aj vahu k vyske ok. tie praveke metody na skolach su blbee ale nic nezmozeme. neviem ci sa to robi na vsetkych ale na mojej hej. zakladna. este stale rasties a tak jedz ale nezer!!! sladke obmedz, lebo ked si nachylna na priberanie tak to pojde hore, ale ked nie tak je vsetko ok. pas by mal byt asi takej modelkovskej mieri a boky a hridnik ide hlavne podla genov a kde priberas. neriad sa vahou ale vyzorom. sice ked by si mala 80kg a podla teba by si vyzerala na 50 tak to URCITE NIE JE V POHODE!!!!!!! drzim vsetky prsta aj ja sa pokusat zhodit nejake to kilo a zatiel som schudla 4kg za 2 tyzdne a to som necvicila. :DD pokracujem!

Smile everytime :)

Ja myslím, že všetko čo tu je napísané je v poriadku. Ak by bol nejaký problém tak na to predsa upozorní doktor/ka. Váha (meno :D) to povedal fakt pekne. Naozaj na tom nezáleží pokiaľ sa negúľate dole schodmi a nevidíte si na nohy. Ja mám 13 a takéto problémy naozaj nemám. Stači trochu chcieť a začať posilovať ako ja. Nehovorím, že musíte mať svaly na roztrhnutie, ale trochu sily nezaškodí nikomu.

Simonka188

Chcela by som sa vás opýtať... mám 11 rokov. Za pol roka budem mať 12. Som asi 150 cm vysoká a mám 42 kg. Je to normálne??? Prosím odpíšte.

veve3211

Podla mna by sa to takto nemalo riesit.Ja mam 17r,170cm a vazim len 44kg a to vkuse jem:D a zvykla som si,cize nejako to moc neriesim

Gima

Vyska a vaha by mala byt zhodna, tie dve koncove čisla pri vyške. Podla toho čo tu píšete, nikto z vaas nema podvahu ani obezitu.

váha

Kašli na to, to je úplne fuk, čo si o tebe myslia ostatní, ak sú normálni tí ľudia a chcú sa s tebou kamarátiť, tak sa budú, aj keď budeš mať o o pár kíl naviac, ja som zase chcel vždy radšej pribrať a mať viac svalov, mám štíhlu postavu a je mi to už teraz jedno, ide o to, aký si človek, a nie o to, že máš o 3-4 kg viac, ako by si chcela, alebo mala mať. Normálni si ťa nájdu a nájdeš ich aj ty, ak sú to debili, tak ti nepomôže nič a budú na tebe hľadať každú maličkosť, čo sa im na tebe nepáči. To je fakt táto doba úplne postavená na hlavu, keď sa riešia ľudia podľa vzhľadu a hmotnosti a nie toho, akí sú naozaj.