Ako oslabiť alebo úplne potlačiť pud sebazáchovy?

anjelik*

Napadlo vás niekedy, prečo vás tak veľmi dráždi slabosť u toho druhého? Nebude to náhodou tým, že samé ste slabé a tak vás to neuveriteľne popudzuje? Na druhom rozoznáme len to, čo máme sami v sebe. Sila bytosti je o súcite a pochopení a nie o tom, že vás dráždi takáto bytosť. Lebo keby to tak nebolo, nemali by ste potrebu sa k nemu vyjadrovať. Niekedy rada nestačí a tak jediné, čo viete urobiť, je stáť pri tom človeku a dívať sa ako padá, ale byť pri ňom a stále v rovnakom stave..pokoja a lásky k nemu. Potom ja poviem, áno, pochopili ste, o čo je pomoc. :o)

Lulita

Sejla - lebo vela ludi dnes trpi, blba doba, tak kazdy s kazdym suciti, ale vela ludi to riesi tak, ze v beznadeji napise na forum, ale casom o mesiac, pol roka, rok sa niekam posunie, zmeni sa im aktivitami zivot a uz to neriesia, ale pridu, ked sa vyskytne nieco nove problemove

u mimulusa je ten trend, ze ludom uz lezie na nervy a ked napise nieco opat a je tu niekto 3 dni aj s cestou ho to zaujme, lebo raneny psik, je raneny psik a tym, ze mimulus je inak inteligentny, resp. vie sa vyjadrovat, tak pisanim zaujme

Sejla

Lulita, mňa to stále prekvapuje, že každou novou témou dokáže vyprovokovať toľko ľudí... V tomto má môj obdiv=)

Sejla

neviem načo sem píše, keď je aj tak uzavretý, ako posledný balík kokainu. Ja som si myslela, že mu už nič nenapíšem, ale on tu tak zúfalo žobre o pozornosť, že to bije do očí. Ale z tohto on žije na fóre..