Svadba kamaráta

Príspevok v téme: Svadba kamaráta
kamakama

kamarát sa chce ženiť, nič nezvyčajné, len všetci naokolo vieme, že tá baba je ku.va vždy a všade pripravená a s každým (hlavne s jeho kamarátmi)..povedať mu to a zničiť ich šťastie čo teraz prežívajú a budem ja ten zlý a budú ma obaja nenávidieť alebo nechať to tak, že to svadbou skončí a ak na to príde, príde..?
strašne ťažké rozhodovanie či zničiť 3ľudom život alebo nechať to tak a o par rokov/mesiacov mi to bude kamarát vyčítať,že kde som bol a prečo mu to nepovedal??

winki

Ťažké rozhodnutie. Keď ma môj ex podvádzal a ja som sa to dozvedela ako posledná, mala som ťažké srdce na všetkých čo to vedeli a nepovedali (dokonca rodina). Po čase si uvedomujem, že keby aj povedali nič by asi nezmohli. Zas by som mala na nich len ťažké srdce, že mi chcú pokaziť tú tzv. veľkú lásku.

Ak je to dobrý kamarát tak sa s ním najskôr úprimne porozprávaj o tej jeho, ale nechaj hovoriť jeho. Nech ti povie všetko, prečo si ju chce zobrať, či mu niečo na nej nevadí a podľa toho sa potom môžeš rozhodnúť.

Ja osobne by som to asi nepovedala priamo, ale skúsila niečo, aby na to dotyčný prišiel akože sám (tzv. blbá zhoda náhod).