Zelená káva - naozaj pomáha chudnúť?

anka46/8

Ahoj osobne som skusala rozne diety aj zelene kavy...ale mozem odporucit znacku najtelo... te to zelena kava z arazilie drvena...a ozaj je kvalitna a pritom najlacnejsia na slovensku !! -odkaz odstránený-

Darčaaa

Dobrý deň. U mna vyborne zaucinkoval produkt Re-Set od Rejuvenated, ktory mi odporucila moja kolegyna. Su to kapsulky na podporu chudnutia aj s obsahom zelenej kavy. Za mesiac a pol -6kg. Samozrejme aj s upravenym jedalnickom:-) Skuste si ho pohladat, budete spokojne. Tato znacka je super. Ponuka aj napoj s kolagenom pre krasnu plet a zdravie, ktory tiez pijem a je fantasticky! Pekny den vsetkym

realista

Prosím Vás, spamätajte sa.Niekde som čítal reklamu na uvedený prípravok. Odskúšané v USA neviem už v ktorom inštitúte. HA -ha -ha. Pozrite na amíkov aký sú. Myslíte že nemajú doláriky na zaručene úspešné preparáty?
Ale pre šikovných sú dobré aj Vaše euráčiky. Tak hurá, kupujte.

koksa

1garone,
Tak buď teraz múdri : čo s takými ako ja,koksatroza 4st.2 francúzke barly - tak aký beh,bežky atď. Aj tu sa rehoceš?!

1.garrone

rehocem sa z tlstych ludi - lebo zeru a zeru a zeru - NEVHODNE POTRAVINY, SAME ECKA A PLASTOVINY ----- zacnite sa hybat , bike, bezky, beh a normalne jest a nemate problemy. ----- vela ludom som urobil treningovy program ----a funguje to

ryzling

Ruku na srdce. Prišla debilná demokracia a podnikanie. Na ľudskej hlúposti chudnutia a "zaručene 100%
účinných ponúk" si prilepšilo veľa ľudí. Ale další hlupáci prichádzajú.

odpovedam

Zakladom akejkolvek transformacie tela nie je pohyb, ale na 80% strava. Takze tam treba zacat a nie sa mordovat v pote ;-)

p.d.

Aj ja beriem teraz cosi zelene:)))
Ja som cvicil tri mesiace kazdy den tri hodiny aerobne cvicenia. Schudol som dve kila. Skoda tych triciek, ktore trochu stratili farbu.
Zaklad je zaspavat s lahkym pocitom hladu. Od koho ze to len viem?:DDD Nepoviem.
Ja sa aj tak najem, dobreho musi byt vela:DDD