Neverím na lásku a neverím ani žiadnemu chlapovi

Príspevok v téme: Neverím na lásku a neverím ani žiadnemu chlapovi
barunka

Bojim sa, ze cely zivot zostanem sama. Mam pred 30 a este som nestretla chlapa, ktory by mi vyhovoval. Nie, nie som narocna. Len jeden sa nedal pocuvat, ked otvoril usta, dalsi stale pozeral po inych, iny bol nasilny atd. Neverim ziadnemu muzovi, ktory umiera od lasky ku mne, pretoze okolo mna sa kazdy podvadza, rozchadza, vadi alebo rozvadza. Viem co by bolo po case. Mam dost pocuvania kamaratiek ktore sa rozchadzaju po 2, 5, 7, 15 rokoch, s detmi, bez, hadky, milenky, nevera, nuda, stereotyp, predstavovanie si inych v posteli, nasilie. Nenavidim tento svet a tento zivot. Je to tu zariadene na dve veci. Neviem aky zivot ma caka s tymto postojom, ale som absolutne presvedcena, ze laska neexistuje a vsetko je len docasne. Mam uz toho dost... Poznate jedine stastne manzelstvo??

hejkoooooo;)

Poznám , mojich starých rodičov ;)

Ale to bude tým, že sa zobrali pred 40. rokmi a vtedy bol ešte trošku iný svet. :)

Mimulus

A načo ti je ,,šťastné,, manželstvo?

Máme tu predsa dobu spotrebných tovarov a presne tak isto ako vydržali rôzne produkty 20, 30, 50 rokov tak teraz sú menej kvalitné a vydržia 2 alebo 3 . Tak si musíš zákonite kúpiť nové.

Tak isto to funguje so všetkým. Užívaj si život - to je jediné čo ti môžem poradiť. Nepotrebuješ šťastné manželstvo. Potrebuješ lásku ale ber ju ako spotrebný tovar a ak bude náhodou vyrobená z kvalitnejšieho materiálu a budeš sa o ňu aspoň trošku starať tak ti možno vydrží dlhšie ako tie 3 roky. :)))