Prístroj BICOM 2000 - definitívny koniec fajčenia

Príspevok v téme: Prístroj BICOM 2000 - definitívny koniec fajčenia
m77

Zdravím rozhodol som sa že chcem uplne prestať fajčiť avšak chcem vynechať tie abstinenčné priznaky ktoré sú fakt neznesitelne.Fajčenie ma obmedzuje v práci,a začína mi byť ľúto vyhodených penazí a takisto aj kvoli zdraviu.Je tu nejaký vyliečený fajčiar ktorý absolvolal metodu s týmto prístrojom? Ked áno tak aké mate skusenosti?

marosko

je to len otázka psychiky. treba to prekonať. najťažším obdobím sú prvé týždne. neskôr príde radosť a pomaly si budeš pričítavať týždne a mesiace. ako ja...teraz to už nepočítam, sekol som s tým na silvestra 07. už je to zachvíľu 6 rokov.
musím však povedať že som pri odvykacej kúre pribral 15 kíl, vynahradil som si to sladkým, takže následne po pár rokoch som si dal očistu a schudol 10 kíl a som spokojný. vôbec mi to nechýba. je to len a len v hlave.

m77

Prezývka55 No ja som s tým problem mal,skušal som to asi 100 krát.Maximalne som vydržal 2 dni nefajčiť a mal som pocit ako keby som zošale,nervy somnou narabali na maximum :D.Asi som slaba povaha.Neviem

m77

Mám tu lacnejšiu to je pravda,ale aj tak mne sa už nechce srať s tymi naplnami,atomizermi,nabijanim a pod.Chcem uplne prestať a zabudnuť že som vobec fajčil

m77

Luciano
Mám elektronickú cigaretu a je to somarina.Vždy skončím pri klasickej cigarete nech ťaham elektronicku koľko chcem.Nemá takú chuť ako klasická cigareta a čo sa týka znižovania dávok tak je to tažké znižovať lebo ako nahle nemám dostatok nikotínu tak je to somnou zle,ako u drog.Takže tie žuvačky naplaste a iné nahrady som vylučil.Chcem sa zbaviť zavislosti,proste aby moje telo nikotín nepotrebovalo a tento prístroj je jediné riešenie aké poznám.Na niekoho to funguje na niekoho nie,ale vyskušam to

luciano

Odporúčam prejsť na elektronické cigarety a postupne znižovať gramáž nikotínu v náplniach. To je najúčinnejší spôsob aký poznám.