Ma klamal a po rozchode mi volá

Príspevok v téme: Ma klamal a po rozchode mi volá
Kika...1997

Ahoj volám sa Kristína mám 16 rokov som načisto na dne proste tak to vám vysvetlím:
Stretla som na diskotéke jedného chalana volá sa Lukáš, má 24 rokov...začal ma baliť..ale ja som ho nechcela..to sa dialo cez Silvester. A ja som mala frajera, ale som sa z nim rozišla. Tak prišiel Apríl a ja som potrebovala auto aby ma niekto odviezol domou..tak som zavolala Lukáša...v pohode všetko prebehlo ako sa malo..ale začali sme sa často už stretávať. Začal mi hovoriť že ma strašne ľúbi a že ma nikdy nenechá ja som mu uverila začali sme po čase aj chodiť, no ale začal ma ojeb*vať, začal mi klamať, začal chodiť za inými dievčatami..tak som sa z nim hádala, tak som z nim aj skončila. Potom ma zas prosil, aby som z nim začala, tak zas som začala, ale toto iste mi robil mi dal už koniec strašne trpela som aj trpím...no ale o pár dni mi volal že už s ňou nechodí že vraj kvôli mne lebo na mňa nemôže zabudnúť ja som mu už neverila proste! Prišiel raz jeho brat za mnou že si mam dať od neho prsty preč ale ja som nechcela, a som nepočúvala ho :) a raz tak sme išli na Domašu, s jeho bratom som išla, som sedela v Bare aj s kamarátkou, a naraz prišiel Lukáš hádajte s kým zas s novou frajerkou ja som tomu nemohla uveriť a ta jeho frajerka je moja kamarátka, ja som sa rozplakala a odišla som preč...A tak o pár tyždnov mi zas volal že dal tej frajerke kvôli mne koniec ja som tomu neverila a hlavne už jemu nie! ale ma presviedčal že ma strašne ľúbi tak som mu uverila ale som mu povedala že dostáva už poslednú šancu povedal že dobre, a tak sme chodili spolu zas sme chodili 2 týždne...a zrazu stredu v noci mi volal, a povedal že ide za mnou ja som už nechcela aby prišiel tak neskoro, tak som mu povedala naj príde nazajtra, ale zrazu som počula dievčenské hlasy, som sa začala z nim hádať že s jaku pič* je zas tam..no a potom jeho bývala mi volala to je moja kamarátka že je Lukáš s mojou spolužiačkou ja som tomu nemohla uveriť som nevedela čo mam robiť no zas mi volal..som povedala že naj ide do pi*i že ho k životu nepotrebujem a naj mi dá láskavo pokoj že ho nechcem nikdy živote vidieť! a zložila som mu..včera som prišla na fb si ma vymazal s priateľov, ja som bola v koncoch..tak prišiel jeho kamarát a mi hovoril ako Lukáš ma spomína, že ma chce ale ja som neverila, a povedal mi jeho kamarát že si ho mam bloknúť na fb a že po tom bude Lukáš hotový zrobila som to blokla som ho! a tak večer mi volal zas že chce moju sestru ku telefónu..ona je mladšia ako ja! tak dala som jej telefón a hovoril jej či nechce isť s nim vonku ona súhlasila. Potom večer som písala si s jeho kamarátom že čo ako Lukáš volá mojej setre..a on povedal že to sú psycho hry..že on preto volá mojej setre bo chce počuť môj hlas..! ale ja už mu nemôžem veriť..Prosím vás poradte mi čo mam robiť mam mu dať šancu či nie ? ma chce či si uťahuje ? som v koncoch ja neviem čo ďalej mam robiť! Len plačem a plačem! ani cez noc nespím..! poradte mi

liaa

Ahoj,
dobrá rada vyser sa naňho definitívne.nestojí ti zato. vôbec si ťa neváži! Na to koľko má rokov by sa už mohol normálne správať .
A ty máš 16 takých bolo, takch bude..Užívaj si život a uvidíš , že ťa niekedy stretne ten s ktorým budeš šťastná. Kvôli žiadnemu chalanovi by si nemala plakať . Ja som si tiež preskákala také,,vzťahy´´ keď som mala toľko čo ty. teraz mám 20 a som už úplne niekde inde .Máš na lepšieho len toľko k tomu ;))

ebi77

ach jaj, 16 rokov a máš pokašlanú svoju česť
nechcem vedieť aké hodnoty budeš vyznávať či už vo vzťahoch alebo v bežnom živote o 10 rokov

nevyzreté deti by vzťah nemali ešte mať, inak si pokašlú sebareflexiu a sebahodnotenie, pokašlú si budúcnosť

tieto témy sa mi aj zle čítajú :///

Agnes998

Vykasli sa na neho, vidis, ze je to devkar, vsak tie dievcata strieda castejsie jak slipy! A uchran od neho tiez svoju sestru, neviem, kolko ma rokov, ale aby aj ju nenamotaval, vidno, ze prefikne vsetko, co pred nim nevylezie na strom. Najdi si ineho chlapca a najlepsie niekde inde ako na diskoteke, lebo tam stretnes vela takychto promiskuitnych nevyburenych exotov