Vlčiak súrne hladá domov

Príspevok v téme: Vlčiak súrne hladá domov
drew

Dobrý deň. Možno to tu nepatrí ale jedna rodina má dvoch vlčiakov ktorý sa navzájom nenávidia. Voláju sa Bax a Nero. Bax Nera tak pohrýzol že mal Nero v hlave veľkú dieru a v poslednom čase sa strašne bijú (striekala aj krv nebolo to len také CVAK )Bax potrebuje rodinu kde je chlap s pevnou rukou a z cvičiteľskými zručnosťami pretože ten pes je dosť agresívny a veľmi sa bojí burky ale žije na dvore. Je krásne stavaný nádhernú tvár má ale už sa to nedá vydržať. Dneska bude možno utratený. Ale ak by sa našiel záujemca pošlem aj foto a tel.číslo

drew

naja85
nerozumiem aké prevrátenie psa ? .. viete bax sa nechce dať ani vyčesať od starej srsti a nie to ešte prevracať:)

drew

rivapataQQQA veľmi o tom pochybujem žeby sa znášaj z iným psom :( Je mi to ľuto že je taký. Na náhubok bol učený ale vždycky našiel spôsob ako ho dať dolo. Raz sme mu chceli vybrať kliešťa čo mal pri oku tak sme mu do náhubku dali slaninu ale on si to nevšímal a len vrčal a schoval sa do búdy :) takže iba ak by bol sám by bolo možné

jedulka

no je to smutné,ale aspon rivapataQQQ by ti chtěla pomoc.takový velký pozemek to by mu možná vyhovalo on víš malý dvůr je jen stres pro to zvíře.

brouklyn

Ďakujem za každí príspevok čo ste vložili. Viete je to ťažké keby som tam žila bolo by to inak. Niesu veľmi bohatí a bojím sa že taký výcvik psa by mohol stáť veľa v najhoršom prípade si ho vezmeme mi domov :) Ja som napísala novú tému preto aby si našiel nový domov. A nie riešenie agresie Baxa. Mi sme to riešili doma asi stí krát ale je to ich pes a oni už musia vedieť čo sním.Som veľmi vďačná že tu píšete radi.Je to nádherný havo a ja si myslím že to má po svojom otcovi. A myslím si že by bolo pre neho hrozný trest dať ho do útulku. Myslím si že tam psy trpia ale aspoň žijú. Vedela som že baxa nedajú uspať pretože nie sú taký aký si myslíte. Naja85 ak by som vedela cenu tak by som to zaplatila aj z vlastného vrecka ten výcvik ale nikto nemá na neho nemá čas. Su tak dve ženy jedna zarába druhá sa stará o svoju matku myslíte si že si nájdu čas? ...

jedulka

Naja85 ...právě proto jsem prosila aby ten postup popsala Tina,která to dělá už od malička.Já takový problém se svými psi nemám ani jsem neměla až na jednu výjimku.Vzala jsem si z útulku asiata a dala mu domov.Postupně po maličku jsem ho učila lásce.Už to vypadalo po měsíci dobře.Jdu kolem něho a chci ho pohladit.Vystřelil po mě.Byl tak rychle na zádech,že jsem sama sobě nevěřila jak jsem to dokázala.Od té doby se mě bál jak smrti.Vrátila jsem ho zpátky, s upozorněním že ten pes nemá rád ženy.A taky tam byla jedna taková přemoudřelá, že to není možné.Ať jí dám vodítko.Kdyby nebylo mě, bylo by po ní.A ty mě nepoučuj!
I u koně musíš dát ránu.Nejlépe vychovávat od malička.Po dobrém jak jinak a za mrkvičku.I tak se ti 300 kil zdvihne nad hlavu,dostane jednou a pořádně přes nohy.Pak zkusí vždy druhou obranu - kousnutí,další tvrdá rána.A je mezi námi jasno.Kůn se tě rozhodně nebojí,to jsou vaše idealistické sníčky,právě naopak, Váží si tě a miluje tě.Že tomu nevěříš se ani nedivým, na to máš málo zkušeností.Moje zvířata prostě nikomu neubližují.A nebojí se.

rivapataQQQA

a je naučený na náhubok a obojok v ktorom meste?my by sme potrebovali obrovský pozemok bude sa znášat s iným vlčiakom???