Názor na pannu v 22?

Príspevok v téme: Názor na pannu v 22?
natalia_

zaujímal by ma váš názor na to, keby vám 22ročná žena povedala, že je panna..
Nemala som ešte žiadny vážny vzťah, všetko to boli len také chvíľkové známosti. Mužom sa páčim, starám sa o seba, športujem, študujem. Mala som dosť príležitostí, ale všetko by to bolo len na jednu noc alebo s niekým ku komu nič necítim. Všetkých som brala len ako kamarátov. Nedávno som stretla skvelého muža, beriem ho úplne inak ako všetkých, ktorých som spoznala doteraz.. lenže v dnešnej dobe, keď je pomaly vzácnosť nájsť 15-ročnú pannu, a všetci v mojom veku majú za sebou už množstvo skúseností, sa cítim tak zvláštne... neviem ako mu o tom povedať, ako mu to vysvetliť... nemám sa s kým o tom porozprávať, pretože nikto nevie o tom, že som ešte panna. prosím Vás o rady a vaše názory.ďakujem :)

MultiLevel

fireboy, sama som bola priblizne v tom veku panna, mne to vysvetlovat nemusis :D :D Probuh, tu fakt vsetci citaju len to co sa im hodi :D

fireboy

multilevel/ v 22 byt panna je pre dievca norma to len dnesne teeanegerky si myslia ze je to neskoro a tak skacu chlapcom do postele v 14 ako ku**y

MultiLevel

fireboy, dalsi taky...
klud :D absolutne si nemyslim, ze 22 je VYSOKY vek, zle som to napisala.....nech sa paci, hodte si este pomyselnym kamienkom, ak vam to urobi dobre :)

MultiLevel

fireboy, asi si necital cely moj prispevok, alebo si si len zapamatal to, co sa ti hodi :) Napisala som, ze existuje niekolko pricin, preco je dievca vo vyssom veku panna. Niekedy to je naozaj urcity komplex, no niekedy je to prosto normalne dievca, ktore sa sexu neboji, len prosto hlada "toho praveho". A len som zakladatelke poradila, nech si urci, do ktorej "kategorie" patri ona. Ked si to vyriesi v sebe, lepsie sa spozna s dotycnym, bude sa jej lahsie pred nim o tom hovorit :)

kabel

natalia, necitala som ziadne prispevky, ale byt panna v 22 rokoch je uplne normlna vec a skor plus ako minus. Je to absolutne v poriadku, poskytovat svoje telo len tak hocikomu je ovela horsie.

fireboy

multilevel/ preco si myslis ze ta co je panna ja hned zatrpknuta alebo ma zlu skusenost? ved co ak este neciti sa nato mat sex alebo ako tu pisali nenasla takeho s ktorym by ten sex chcela.
ja som mal jednu partnerku co bola panna v 28 rokoch a nehanbila sa zato. mne to bez problemov povedala ze mala uz priatelov ale necitila sa s nimi tak dobre aby sa fyzicky zblizila.
myslim ze dievca robi skor dobre ak caka nez by sa mala ponahlat. ak je starsia viac si to vychutna ako tak mlada nastrocna co nepozna svoje tuzby poriadne ani svoje telo. kazdej je to vec napokon ako so svojim telom naklada a skym.
ja som bol panic do 23 rokoch ak to nejakemu chalanovi pomoze