Astma?

Príspevok v téme: Astma?
ivka2

v minulosti som navstevovala alergologicku ambulanciu, kde mi bola nasadena liecba inhalatorom IINFLAMMIDE . Diagnoza znela ze mam zuzene priedusky a mam nabeh na astmu.Ale akosi casom, som tam prestala chodit a dosli mi aj lieky, teraz je to uz asi 3-4 roky ako som tam nebola, no v poslednej dobe sa mi tazko dycha ....ale bojim sa tam ist, ze ma lekarka zbabre ( hoci ma na to pravo :( ) ale nasla som este jeden inhalator , ale je 2 roky po zaruke, mozem ho uzivat alebo by mi to mohlo poskodit??? viem blba otazka,ale fakt sa bojim ze uz mam astmu....som vdacna za kazdu radu..DAKUJEM

ivka2

aha:) tak zatial neplesniviem:) inak ale to co mi pichali do lavej ruky stale boli a mam to opuchnute a vyzera to ako modrina...tak to ma byt???

ethel

Ivka prepáč,že nereagujem(malovala som).Preto vypláchnuť,lebo ten prášok niekedy môže vyvolať akoby pleseň na jazyku....

ivka2

musim ist ethelka, tak dakujem za tvoje rady a dufam ze mi tie lieky pomozu:)
inak pytala som sa lekarky aj na preliecenie v kupeloch , tak mozno ma tam posle...

ethel

Ivka,ono zase nemusia to mať len fajčiari a cigaretový dym ťa dráždi ako píšeš..No už nech je to čo chce,hlavne aby sa ti nedýchalo zle a spreje pomohly.Ozaj po seretide si vyplachuj ústa čistou vodou.

ivka2

ethelka, tak prave to citam a je tam aj porovnanie priznakov CHOCHOP a Astmy , tak mne to viac smeruje k astme, lebo uz len koli tomu ze ja som v zivote nefajcila ani nikto v rodine, a velmi malo chodievam niekam do barov kde je zafajcene lebo potom este 3 dni kaslem ako tuberak...