Nezáväzný vzťah

Príspevok v téme: Nezáväzný vzťah
Sonjaa

Viem, že podobná téma sa už diskutovala, ale aj tak ma zaujíma názor čitateľov a prispievateľov do tohto fóra.
Na jednej sociálnej sieti som si začala písať s mužom, ktorý mi imponoval, páčil sa mi. Samozrejme, že bol milý, vtipný a empatický.. Po čase došlo k prvému stretnutiu, ktoré dopadlo obojstranne dobre. Začali sme sa stretávať a po čase aj intímne žiť. Medzitým sme obaja chodievali na sociálne siete a tam tiež spolu komunikovali. Dosť ma prekvapilo, že on napriek našim stretnutiam chodieval na net omnoho častejšie než ja (pravidelne každý deň a to niekoľkokrát za deň) a určite tam komunikoval aj s inými ženami. Definovala som to ako závislosť na soc. sieťach. Taktiež mal stále zapnutý aj skype.

Ale to najpodstatnejšie, o čo mi ide, prišlo neskôr.Stávalo sa, že bol pripojený a vôbec na mňa nereagoval a keď som sa ho na to spýtala, tak povedal, že nebol pri PC a niečo stále doma robil...
Potom prišlo obdobie, keď sa mi prestal ozývať a keď som sa ho spýtala, čo sa stalo, tak mi povedal, že je veľmi zaneprázdnený a nemá čas. Je pravda, že je podnikateľ a má široký záber aktivít, ale aj tak si myslím, že na telefonát, či sms sa čas dá vždy nájsť.

Tak som sa ho natvrdo spýtala, ako to so mnou myslí. Vtedy horko-ťažko z neho vyšlo, že on nemá čas na nejaký vážny vzťah (sme obaja rozvedení s veľkými deťmi) a to, čo mi môže ponúknuť, je NEZÁVAZNÝ VZŤAH.

Chcela by som vedieť, čo je to vlastne takýto typ vzťahu (zatiaľ som mala iba "normálne vzťahy"), či ide iba ozaj čiste o sex, či sa partneri v tomto vzťahu vôbec spolu niekde ukazujú, či a ako okrem toho jedného... trávia vôbec spolu nejaký čas, a podobne...

Chcem, aby sa vyjadrili muži, čo ich vedie k tomu, aby takto dopredu zadefinovali vzťah s partnerkou, či sú to muži promiskuitní a majú súčasne viacero sexuálnych kontaktov... či sa mám oprávnene obávať nejakej nákazy..
Ďalej by som chcela počuť aj názor žien, či im takýto nezáväzný vzťah vyhovoval (nie vydaté !!! to ma nezaujíma), či v ňom netrpeli, ako to všetko brali. Či sa nakoniec do partnera aj nezaláskovali (veď s kým spím, tak musím k nemu niečo cítiť) a vôbec ako túto situáciu riešili ...

Sonjaa

Gepard
presne taký vzťah by som chcela, ako píšeš... s chodením na prechádzky, spoločným trávením voľného času ... a pod ... a ešte aj aby nám to klapalo intímne ...

Príliš veľa požiadaviek ?

Len kde takého vziať a nekradnúť ?

cokokeksik

Sonjaa- uprimne povedane- ak ti to povedal takto narovinu, este by si sa mu za to mala podakovat. Je vela jedincov, ktori by ta namotavali a ked by ta uz mali, zacali by s takymito pesnickami, resp. ani by nic nevraveli, len po istom case by si si to vsimla.

Sonjaa

A čo vy, nezadané ženy?

Nepodelíte sa o svoju skúsenosť, názory na túto problematiku ?

Názory zadaných (ženatých, vydatých), ktorí preferujú nezáväzné vzťahy - či kontakty ma nezaujímajú ...

Gepard

Sonjaa/ ak takyto vztah zalozeny len na sexe a nic viac nechces tak odmietni jeho navrh a hotovo. ak ocakavas vztah s chodenim na prechadzky na kavu do kina do divadla na tanec spolocne obedy alebo vecere aby bol pri tebe v tazkych chvilach atd. tak hladaj ineho tento zrejme nebude ak ti ponuka len vztah nezavazny

Sonjaa

no áno,pôvodne som si to predstavovala inak. Obaja sme si hneď na začiatku povedali, že hľadáme "normálny vzťah" ....

A potom to skončilo týmto návrhom.

Veľmi súhlasím s názorom, že je skupina veľmi šikovných mužov, ktorí nič nepotrebujú, vedia si všetko zariadiť, urobiť a pod ... a potrebujú len to jedno .... A zrejme títo vo všetkom sebestační muži preferujú tento typ vzťahu...(((

doubledog

ale no, ja som ta nevystrasil :)

ved ty velmi dobre vies, co to znamena, ked chlap navrhne nezavazny vztah.
akurat si to nechces priznat, lebo si namotana.

a preco by mala zena suhlasit?
asi jedine z dovodu kratkodobeho "vykrytia"

je to nieco ako ked mas pokazene auto a pozicias si nejake hrdzave priblizovadlo, aby si mala na com ist do prace.

pripadne to este mozes spravit z dovodu zufalstva, hluposti ci citovej vyprahnutosti.

Prezývka55

Sonjaa moze :D ved o to tu ide, lenze zenam furt nieco chyba a ako vravim je vela chlapov ktori si vedia zariadit vsetko len im chyba sex a obcasna spolocnost. Preto im vyhovuje nezavazny vztah.

Sonjaa

doubledog
si ma vystrašil.. Prečo potom by mala žena s takouto formou "vzťahu" súhlasiť ?
Má sa presne tak isto správať aj ona???