Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?

Príspevok v téme: Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?
beskyd

milí čitatelia, mám nasledovný problém. už nejakých 11 rokov som nemal žiaden partnerský vzťah so ženou a čím ďalej tým viac mi chýba ženská neha, vôňa, pohladenie, dotyk, objatie, milé láskavé slovo a tak. často si pri zaspávaní predstavujem, že pri mne leží milá, prirodzená a voňavá žena, ku ktorej sa môžem pritúliť a držím ju za ruku. problém je však v tom, že všade okolo seba vidím len samé nevhodné typy žien, rôzne oprsklé a umelé fifleny, často vulgárne a preafektované, promiskuitné, prípadne zlatokopky, "herečky", pouličné sliepky s inteligenciou v pásme subnormy a s iritujúcim prejavom a vystupovaním a pod. mám síce v práci kolegyňu, ktorá je úplne úžasná, ale tá je vydatá a má deti cca v mojom veku, čiže tadiaľ cesta nvedie.. ide o to, že čoskoro príde jeseň, a vtedy sa u mňa vyššie popísané túžby zintenzívňujú, preto by som sa chcel spýtať, ako sa dajú eliminovať, prípadne úplne potlačiť. vďaka:)

cfhh

ku.vami, drogami, chlastom, hazadrom, mozno aj vrazdami a/alebo inymi sado/maso psyuchopatickymi praktikamy (tj. ublizit inemu), autami, zbranou (lov na nevinne zvierata/ludi), vojnou, samovrazdou..

Gepard

aadrianka/ neviem co mi tu davas za odkazy ale mne pise ze stranka nenajdena
dievcata to bude asi tym ze v BA je najvacsia koncentracia takychto sliepok ale mate pravdu aj v inych mestach sa bohato najdu

aadriaanka

Jarny kvet presne, a tie čo popisujú sa nájdu všade. Veď aj na dedinách sú baby, ktoré už mali v posteli polovicu mužov z dediny a myslím, že muži sú väčší kurevníci než ženy.