Ako mu to vysvetliť?

Príspevok v téme: Ako mu to vysvetliť?
vvvvvvv

Ahojte, nemám sa komu posťažovať, tak si vylejem srdiečko tu. Dúfam, že tu nájdem nejakú dobrú radu, pretože ja už som zúfalá.
Mám priateľa 1,5 roka. On je fajn, vidím na ňom že ma ľúbi, objíma ma, dáva mi lásku najavo. Problém však nastáva v posteli. Vždy je to rovnaké- bez jediného slova a dotyku mi začne jednou rukou sťahovať nohavice, naveľa mi tam hneď strčí prsty aby ma trošku zvlhol, zasunie, spraví sa a končíme. Mňa to vôbec nebaví, dokonca sa tomu už snažím vyhýbať, ide mu len o to, aby sa veľmi nenarobil a spravil čo najskôr. Asi si poviete, že sa s ním mám porozprávať, však? Ja mu to vravím celý náš vzťah, no on ako keby to ani nepočúval, aj sa tvári a sľubuje že to zmení a že to skúsime, možno to skúsi raz a potom je všetko postarom. Ako mu proste vysvetliť, že ja chcem cítiť aj nejaké dotyky, bozky? Keby som chcela cítiť len pohyby dnu-von tak si kúpim vibrátor. Ako mu to mám konečne vtĺcť do hlavy, že tým svojím spôsobom ma proste nevzruší a že nech zapojí trošku nehy? Prečo s tým má taký problém? Rozísť sa s ním nechcem aj keď si začínam myslieť, že toto vážne nemá budúcnosť.

vvvvvvv

Nemáš na robote nič dôležitejšie, len sa navážať do mladších? Dosť úbohé, to ti teda poviem. Nájdi si zábavku, ktorá ti bude do života prínosná, bude lepšie aj tebe, aj druhým.

Tá posledná veta v tvojom príspevku sa dala napísať hneď, bez zbytočného osočovania a kvázi vtipných príspevkov.

Čo sa týka toho posledného príspevku, predpokladám že nie je tvoja prvá, tiež si "vyskúšal" viac partneriek, kým si našiel tú terajšiu. Takže nevidím dôvod sa hrať na najmúdrejšieho, keď si aj ty bol mladý. Ale ako sa vraví, zabudla krava, že bola teľaťom :D

Prezývka55

kafik vidis, lebo ja si nezacnem s niekym ktoreho povaha mi nevyhovuje :D proste ja viem ze sa viem s partnerkou dohodnut v hoccom, nikdy sa nedostaneme do patovej sitacie, je proste moja krvna skupina.

kafe

prezývka, sú veci, ktoré je zbytočne riešiť hneď radikálne - rozchodom. Ty si predsa spomínal, že tiež robíš s partnerkou kompromisy, takže? Aj tu ide o kompromis, ktorý ak sa urobiť nedá, resp. druhá strana ho nemieni dodržiavať, tak k rozchodu dôjde. Je dosť veľká blbosť, rozchádzať sa pri každom probléme, bez toho, aby sa pár pokúsil o nejakú strednú cestu, nemyslíš?

Prezývka55

vvvvvvv nemas zac, doslova :D lebo ja pisem kde chcem a hlavne co chcem

a svojho manzela a priatela neprerobis neexistuje sposob ako mu to vysvetlit, cim skor pochopis tym lepsie.

vvvvvvv

mimochodom, takže si chlap, potom ma tie reči absolútne neprekvapujú :) končím s touto debatou, zjavne nemáš čo k téme ďalej čo povedať takže sa už neobťažuj sem písať, ďakujem ;)

Prezývka55

vvvvvvv :D no ja narozdiel od teba mam sex v pohode to ty tu riesis neriesitelne, inak sa k tomu ani postavit neda. nevidis veci ako sa realne v zivote maju a ocakavas neocakavatelne.
bud sa s tym zmier alebo ho pust k vode?
co cakas ze sa zmeni? hahaha no pobavili sme sa.