sukromnik alebo podnikatel na pomoc ?

Príspevok v téme: sukromnik alebo podnikatel na pomoc ?
THErad1s

dobry den volam sa radovan , mam 19 rokov som cerstvo zmaturovany clovek pripraveny ist na Vš. mam pravidelne zarobky od známich a s brigad ked som bol mladi mal som 18 skusal som zo srandi pozicky na auto samozrejme ze kazda nebankovka m vyhovela. a zaačal sa m prekrasny zivot mal som peniaze mal som auto mal som proste skoro vsetko co som mohol mat ale netrvalo to velmi dlho . zrazu dosli peniaze a prisla uza si tak 3-4 splatka na pozicku a zrazu co teraz ? ako to zaplatím ? pozical som si od kamarata a uz bolo zle zaplatil som nebankovku splatku, a teraz som zasa potreboval peniaze na auto , a pre kamarata tak som si pozical od druheho kamarata aby som vratil prvemu a zasa som si pozical od prveho aby som mohol platit auto a tu to vsetko zacalo ked uz to bolo neumravne tak som siahol po osobnich veciach ako stolne PC a TNB a mobil , zalozna m velmi pomohla aj ked mi dala minimalnu sumu ja som mohol vyplatit asi cast mojej dlznosti nastal ten okamich ked mi uz nikdo nepozical , neplatil som nebankovku , a vseci zacali pytat peniaze , musel som predat aj to jedine co som mal auto s tim som vyplatil aspon par kamaratou takto sa to taha uz rok dokoncil som strednu skolu , dal som si ziadost na vš mam ako taku brigadu kde zarabam tich 100-160 € aj to podla tojho ako robim . ako sa povie , videl svet ruzovimi okuliarmy , bol som velmi nerozvazni a vypomstilo sa to mne teraz ako tak som si kupil apson stolne PC stari srackovi mobil a viete co je najhorsie ? ze vlastna mama pocuva moje problmy.. ona m proste uz raz pomohla a este aj je j som dlzní už nemam koho poprosit . včera som tu mal ešte aj nejake problemi s jedním clovekom nechcem to tu moc opisovat a hovorit celu moju histori , teraz som ako keby dospel uvazil som co som spravil , momentalne setrim ako sa da . no ked si vzdy spomeniem v akich som problemoch je mi s toho naozaj zle . dokonca to bolo tak zle že som uvaoval aj nad samovraždou , ale povedal som si ze to neni spravne lebo moju mamu mam velmi rad a s nou by to asi nedopadlo dobre aj tak nevie este o tolko dlhou co mam .. ale teraz k teme potrebujem sa spytat ci je tu nejaky slusny, normalni a chapajuci podnikatel ,alebo sukromnik ktorí by mi vedel pozicat 1200€ po mesacnich splatkach 120 € s tím že vytvorí nejaku zmluvu napr. na znemku alebo sa nejak dohodneme . je mi to naozaj trapne hladat tu ludi ale chcem sa plne uz venovat na studium chcem mat pekny zivot bez dlhou a konecne si setrit aj na ine veci ako je vyplatenie kamarata.. bol som hlupy teraz som dospel a neverim ani vlastnimi ocami co som vsetko porobil . ak teda možete niekdo prosím napíšte sem dohodnime si stretnutie a jasne pravidal . moc dakujem a verím že sa najde človek ktorí ma pochopí a pomože mi zlepsit zivot :-(

P.S prosím neriešte pravopis píšem to velmi narychlo . dakujem.