Nežiaduce účinky AD

jedulka

Kablica...napsala jsem svůj názor.Ty mě napadneš.Mě to nevadí.Přečtu si ho,zvážím, na oči a neurologické jsem zapomněla,popřemýšlím o tom.Ty jsi mě o dvě věci obohatila.Tak to beru já.Přemýšlela jsem jestli to může být od očí,to je ale na Tabletke,aby poznala osobně,jestli moc dlouho nehledala do PC a nebo moc nečetla.Pak by to mohlo být od očí.Neuralgický problém se v tak raném stádiu ani neurolog nepozná:-( Dala jsem jí rada co mi dal lékař,takovou co jí neublíží.Kdežto ty mě bereš jakože všechno vím a všechno znám já nemůžu.Tvůj problém,který se dá časem odstranit.Ale to by museli být lidi k sobě vstřícní ....

jedulka

můžu si dovolit posoudit,z mnoha let zkušeností ...vyměnila a vyhodila jsem celkem 31 AD,když ti nesedí,ublíží ti. Samozřejmě předpokládám,že to řekneš svému psychiatrovi.Oni o tom vědí,že né každému sedne každý lék.Proto léčí stylem pokus - omyl.Tak dlouho až ti nějaký lék sedne.A on se najde je jich opravdu víc než dost.

RNG

Nuz ja to tu pisem znova a znova, v nadeji, ze sa to nakoniec uchyti vo vasich lekarmi a medickym monopolom vymytych mozgoch. A nie je to kvoli mojim zaujmom, ja sa totiz aj tak tymi radami sam riadim uz dlho, ale aby vam to dalo moznost vyberu, ktory vam vasi lekari nedavaju.

RNG

Nuz moj nazor je, ze lieky nemaju mat ziadne skodlive ucinky, v sulade s niekdajsou prisahou lekarov ze "nedaju pacientom nic, co by ich mohlo poskodit", co sa dnes samozrejme uz zahodilo do minulosti, kedze kazdy novy patentovany, tj neprirodzeny liek ako nove zamorenie musi mat skodlive vedlajsie ucinky.
A otazka,comu verit je vlastnemu telu, co chemikaliu odmieta, alebo lekarovi, co sa ti ju snazi nanutit ako jedine mozne riesenie, co pozna.

Ale na stastie existuju v prirode aj rozne prirodne a neskodne latky, ktore pomahaju depresia a rozne ine nervove problemy odstranit, a to bez skodlivych postrannych ucinkov.
Ale tieto nepatria do kategorie oficialnych schvalenych liekov, tj lekari sa o nich na skolach ovladanych farmaceutickym priemyslom nic neucia.
Cest vynimkam, lekarom, co sa zaoberaju prirodnymi prostriedkami, na vlastne riziko a proti odporu a prenasledovaniu monopolom v medicine.

kabel

jedulka, ako vies, ze moze ist len o dve moznosti-neziaduci ucinok a zvyseny tlak? Co ak ma nejaky ocny, alebo neurologicky problem?
tabletka-urcite nic nezahadzuj, najma neprerusuj liecbu pred vikendom. Chod na ocne, ak nic nezistia, navstiv psychiatra a popis problem. Mozno ti zmeni liecbu na vyskusanie, ci to po zmene AD prejde. Nic vsak svojvolne nezahadzuj, mozes si zarobit na dalsie problemy, nielen ocne.

jedulka

když ti AD nesedí, vyhodit.Je jich dost a dost na trhu.Ale popsáný stav může být i od zvýšeného tlaku.Vyskoušej si to laicky.Jdi na 30 minutovou procházku.Pak se posad tak na 15 minut.Když tě to nepřejde jde jednoznačně o vedlejší účinek léků.Zahodit- vyhodit.