Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby,čo používate na zhustenie vlasov,rias,obočia?

Príspevok v téme: Baby,čo používate na zhustenie vlasov,rias,obočia?
Habiiii

Ahojte,Tak baby neviete niečo poradit? Mám taky problémik s obočím, ved viete nesprávne vytrhané, teraz uz nerastie tak ako má, a chcela by som ho zhustit, riasy by tiež potrebovali pomoc a o vlasoch už ani nehovorim:) ... Niekde som čítala, že na to je dobrý RICINOVY OLEJ, avšak neni vôbec dostupny v mojom okolí -_- ... Nemáte nejake skusenosti? Pomoc by sa zišla... :)

&€emmp

Na obočie je dobrý ten ricinový olej ale ak sa nedábzohnať tak som počula ,že je dobrý kokosový olej alebo šťava z Aloe vera,ktoré treba večer vmasírovať do pokožky obočia a nechať pôsobiť cez noc.

Habiiii

Vyskusam to , väcsina ludi hovorí ze to funguje, ale neviem , ked na urcitom mieste to nerastie uz dlhsie co sa týka obočia. No naozaj ! :) Viac krat som bola v lekarnach a vzdy na mna tak divne pozreli, ked som si ho pytala, čo som vôbec nechapala, az potom, ked mi povedali, ze ho nepredavaju , lebo sa kedysi pouzival na potraty :O Tak ho idem hned objednat. A niečo iné? Prírodnejsie?

jarny kvet

no to je blbost, mali by ti ho predat, povedz, ze ho potrebujes na riasy. ale ked nechcu, tak si ho kup v nejakom bioshope, s takymi naturalnymi produktmi, ci objednaj z nobilisu alebo toho druheho olejcekoveho obchodu, neviem ako sa vola...
a funguje to fajn

Habiiii

Nie nie, skušala som uz vo vsetkych lekarnach v mojom okolí, všade je to bud na predpis alebo vobec sa nedá dostat, vsetky lekarničky vravia, ze sa to bežne nemôže predat. Ale ani neviem ci to vobec ucinkuje.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby,čo používate na zhustenie vlasov,rias,obočia? - Fórum - ZDRAVIE.sk