Viem, že to bude znieť blbo, ale .... skúsenosti

Príspevok v téme: Viem, že to bude znieť blbo, ale .... skúsenosti
jubka

mala som s partnerom problemy..... už dlhšiu dobu.....n poradila som sa prostredníctvom jednej veštkyne, no a ona povedala, že nie je t pre mna ten pravy na cely život.... ako viem, poviete si, že ona s ním nežije...ako možem tomu veriť...lenže vravím..mali sme teraz problemy...celkovo sme mali rozlične krizi...ale velmi sa milujeme...tak sme stále spolu...mal byť už aj koniec aj sme sa dohadovali..ale vždy laska zvitazila...toto ma ale dostalo..mam to teda ukončiť??

jubka

na druhej strane, ked mam problem alebo nieco, tak mi pomoze poradi stoji pri mne.... ale fakt..vieme sa hadat ako psy....ale potom vzdy niekto ustupi....len nam to trva vecnost..kvoli tej nasej tvrdohlavossti...no ale ta laska vzdy zvitazi...ale ja neviem..ako a ci takto chcem fungovat.... keby tam neebola ta laska....ale je tam....

A aby som to ujasnila...veštica nepovedala priamo, ze to spravim zas(konkretne tu chybu)....skor povedala....ze casom sa opat dostaneme do nejakej krizi, ktora bude cim dalej tym tazsie zvladnutelna...(takze ja som pochopila ze spravim opat tu chybu istu). A aj povedala, ze sme skusany trpezlivostou..obidvaja..a to som ani nepovedala. ze sa hadame....

jubka

No ..potom, čo sa to stalo..... skratka nie je to ono..... lebo on na to stale mysli....pyta sa ma...ako keby sa vytratilo nieco....a potom..mali sme nejake nezhody ohladom nazorov na urcite veci...som rada, ze ho mam....ale neviem, ci nahodou neexistuje niekto lepsi..ktory by sa ku mne viac hodil a s ktorym by to bolo menej problematicke...pretoze mi sme obaja velmi tvrdohlavy a vybusny...

winki

jubka...aký je tvoj názor na váš vzťah? Bez toho, aby si tam plietla názor veštice a ostatných?
AKo sa cítiš vo vzťahu? Čo ti dáva? Čo ti berie? Aký máš pocit, keď ste spolu? Viete sa dohodnúť, podporiť, pomôcť, potešiť?

lilyiankaa

no tak nesprav to, čo ona predpovedala a hotovo ... nie je pravda, čo ti vyveštila, jedine v tom prípade, ak si to vsugeruješ do hlavy ...a ty už to tam máš ... takže ťažko ti radiť, lebo aj napriek tomu asi tú danú chybu urobíš, ALE, potom si môžeš hovoriť, že to neboli zbytočne vyhodené peniaze (irónia!)

jubka

tam ale ide o to, že ja som urobila nejake chyby...on mi dal ale sancu....a ona mi predpovedala, že hrozi niečo podobne ze opať spravim...

mam teraz pochybnosti uz aj o sebe...

radkovanikáá

ahoj. Veštice sú na to aby ľudom vsugerovali niečo čo nieje pravda. On si to potom začne namýšľať a stane sa to pretože si v to verila. ľudia si hovoria o tá veštica vravela pravdu máme zrazu v rodine problémy isto príde aj to druhé čo vyveštila to horšie a už je problém na svete. ľudia sú hlúpy že veria v takéto hovadiny. Prepáč neberem ti to že tam chodíš skoro každý tam raz bol ale niekdo má na to taký názor a niekdo iní je to berie :)