Smrdim, uz nevladzem zit

Príspevok v téme: Smrdim, uz nevladzem zit
Uznevladzem

Zdravim,neviem vobec ako zacat,nadpis popisuje moj problem.Mam problem s tym,ze stale smrdim aj cez tu vsetku hygienu,ktoru dodrzujem,2x denne sprcha/vana,cistenie zubov,cistenie nosa nosovym sprejom,pravidelne pranie veci,stale mam problem s tym,ze smrdim,ani neviem popisat aky typ zapachu to je,lebo mam uz moc rozdrazdeny nos aj tym,ze stale musim ovladat dychanie pred ludmi,najhorsie je to v praci kde mam neustali kontakt z ludmi..Bolo by este hodne co pisat,posledne co este v skratke napisem je,ze psychicky som na tom uz tak zle s tohto problemu,ze nevediem ziadny spolocensky zivot ba ani kontakt s rodinou ked som doma len sa zavrem do izby,uz takto dalej nevladzem,tuzim po normalnom plnohodnotnom zivote.Mal niekto podobnu skusenost?

adasdaa

Nemyslim si, ako tu kazdy pise, ze je to v psychike, človek jednoducho vidí reakcie ludí, a ak má on pocit, že to tak je , tak to tak je. Možno to je naozaj prejav nejakej inej nezistenej choroby, suhlasím s tym , ze sa treba opytat blízkych, ci to tak vnímajú ako ty, ale pokial ti to nepovedal ani jeden jediny človek.. Hm. Môže to možno suvisiet s psychikou ale prečo by si človek vsugeroval takú vec že "smrdím" ... Skus sa opytat niekoho, o kom vieš, že bude na to normalne reagvoat a ak to tak je, tak to čo radia , ina strava ale snad aj ta konzultacia s doktorom.

doktobacsi

prv sa spýtaj doma a tých ktorým veríš či aj oni citia ten pach, lebo ak nie tak može ist u teba o psychiatricku diagnozu,vnimaš niečo si o tom presvedčená ,lebo je to výplod chorého mozgu,určite navštiv potom psychiatra nepotrebuješ žiadne doporučenie ja tiež ju navštevujem.
A ak aj ostatný ta tak citia velmi tak to može byt prejavom inej choroby, trbea vyšetrit ta prv či to má organické pozadie, a ked nie tak chod na psychiatriu.

GoFruit

Ak naozaj tvoje telo vydava zapach tak zmen stravu. Ak jes prilis vela živočíšnych bielkovin... tk ich obmedz. Pridajovocie a zeleninu surové. Sprav si detoxy a posty a to ti pomoze aj so psychikou.
Ale mozno nesmrdis len si to myslis...

DannyGirl

Niektori ludia naozaj mozu smrdiet, teda ich telo vylucuje zapach v dosledku aj nezdravej stravy. Ak sa stravujes ako popisujes, naozaj sa nemozes cudovat. (toto dostali do "daru" ludia s istym konstitucnym typom a prave po rokoch nahromadenych odpadovych latok v tele sa to zacne prejavovat zapachajucim dychom, potom a celkovo akoby pachli)
Ak to nie je iba psychickeho povodu, ako pisu niektori, ale je to sposobene tymto, tak sa toho nezbavis, kym nezmenis sposob zivota. Radila by som ti precitat si knihy o detoxikacii a strave. Napr. Malachov, Norman Walker, nieco o irisdiagnostike (tam sa dozvies o svojom konstitucnom type a na ake ochorenia si nachylnejsi)

Iveta Michael

neviem to posúdiť - musela by som byť pri tebe a okamžite by som ti vedela povedať či je to skutočne tak alebo iba nejaká obsesia... teda obsedantná porucha,lebo aj také niečo existuje...

mne sa to jednoducho nechce ani veriť že by si až tak smrdel keď dodržiavaš takú striktnú a dôslednú hygienu,nerozumiem...

soňka,,

Navstiv psyciatra ako vazne.je to len tvoj pocit ide o myslienky ktore ta nutia vykonavat urcite ritualy pre tvoj lepsi pocit ako dookola sa umyvat,kupat.prat,atd...precitaj si o obsesii ci sa v tom najdes

Hrac

ak ti to nikto nepovedal a nikoho si sa nepytal, tak je to len tvoj pocit. Spytaj sa to niekoho o kom vies, ze ti povie pravdu.

A nie je moc zdrave 2x denne sprcha a prehnana hygiena. Jedine cez leto v tych najvacsich teplotach.

Uznevladzem

Kozmetiku pouzivam roznu od adidas,fa,rexona,parfemy sladke,koreniste znackove a nic :( Navsteva dentalnej hygienicky je u mna asi problem,pretoze sa ledva odvazim ist v tomto stave do lekarne,nieto este aby som isiel napr. do obchodu,alebo niekde kde mam byt dlhsiu dobu.Dannygirl stravovacie navyki su u mna dost zle,myslel som aj na to ci to nieje tym,snazim sa v poslednej dobe pravidelne ranajkovat atd,lebo do nedavna to olo dlhu dobu tak,ze som pol dna nic nejedol potom som sa raz za den prejedol mcdonaldu a to je vsetko,takto to bolo dlhu dobu,ale neviem ci to mam tomu pripisovat :-/