mam skoro 30 a komplexy?

nada5

nikdy som nemala nejako kam. ani mi to nevadilo , no teraz ked tak na to furt myslim je mi smutno. aj teraz som doma. no nejdem von ani bohovi. vychutnavam si ze som sama a pri pc :) s muzom moc nemame cas na seba uz. on furt daco robi ,chybe mi niekto .kto by mi otvoril oci! a pohnal ma dopredu

nada5

nikdy som nemala nejako kam. ani mi to nevadilo , no teraz ked tak na to furt myslim je mi smutno. aj teraz som doma. no nejdem von ani bohovi. vychutnavam si ze som sama a pri pc :) s muzom moc nemame cas na seba uz. on furt daco robi ,chybe mi niekto .kto by mi otvoril oci! a pohnal ma dopredu

beskyd

preco to nazyvas komplexami? s priatelmi je to v tomto veku uz problem, kazdy si hrabe na svojom a ked sa aj niekto s niekym stretne, vacsinou to ma zistny kontext. ak sa s tym muzom mate radi tak je to fajn, mna tiez cim dalej tym menej veci bavi, mam 28 a mam pocit ze by mi stacilo mat milujucu partnerku a chodit s nou von na bajk a na prechadzky, tury:) ...clovek by nemal cakat, ze zivot je nejaky uzasne zaujimavy lebo bude sklamany, clovek je v zasade len biologicky program na plodenie deti, ktorych rola bude presne rovnaka a tak dalej.