Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Lulu2011

:D

joj chcela som tu jednu srandu dat, ale uz neviem kde to bolo...taka babicka asi 80 rocna so silikonmi jáááj

Lulu2011

janka - no po troske by niektore isto prijali :))

ani tie usi nebude mat nikto po 20tke pol metrove do staroby ;))

Lulu2011

janka - nemusi, ale su to skor vynimky, ved baby, spoluziacky ked sa stretneme po rokoch od strednej, sme kazda na tom s velkostou prs rovnako ako sme boli predtým, ak neberiem v uvahu spoluziacku co si prsia dala urobit, lebo jej proste uz nenarastli tak v 26 isla na plastiku

jasne, ze ked sem napise 23 rocna s placom ze ma jednotky je to ide, ako ked napise nejaka 19 rocna, ze ma nulky a co s tým

Lulu2011

janka - ano usi a nos stale, to sa da pekne aj vypozorovat na fotkach :))dramaticky nie, ale nejaka ta zmena do staroby tam bude, to je dokazane, skoda, ze to neplati aj na prsia, ze ;)

jankaaaaaaaaa

lulu vobec neslo o to, naco odpovedal lekar, islo o tie posledne slova, ze rast prs sa ukoncuje po 21. ze v 19tich nemusi byt velkost definitivna

jankaaaaaaaaa

navyse napr. usi a nos rastu cely zivot a plasticke operacie sa robia stale! ide aj o psychicku vyslepost cloveka, tu na slovensku je dospely clovek povazovany po 18tke, tak preto sa operacie plasticke robia potom. nie konkretne preto ci dana cast tela rastie ci nie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

veľmi malé prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk