Vela krvi po analnom sexe

Príspevok v téme: Vela krvi po analnom sexe
mariaannkkaa

Ahojte chcela by som sa spytat vcera som v noci mala analny sex s priatelom ... boli sme dost opity a odviazali sme sa... sex v pohode ale potom priatel si ma prehol a prstoval mi anal .... bola tma tak sme si ani nevsimli ze krvacam .. je pravda ze jemny nebol .. no rano ked som vstala vsade v posteli bola krv a to nehovorim o mlom mnozstve na pol postele je flaak krvavy.. a ak sa pytate ci mam menstruaciu nie nemaam ... no a viem ze toj e niecos analom pretoze ked som bola na rannej potrebe taak hovienko bola totalne sama krv.. neviete co sa mohlo sat uz som mvala anal casto a nikdy ani len kvapka.. no teraz je strasne vela krvy.. ak mi viet e niekto poradit alebo mate skusenosti s takym to ... alebo viete ci to je nutne niejako osetrit tak mi prosim poradte dkaujemm

dakota

Gsjvoap tak som to nenapisala. ale ked citam tie argumenty a urazky ako keby ti co to praktizuju boli nejake hovna alebo nejaky odpad.

gsjvoap

Nie je na tom nic ine, iba vyhovenie partnerky svojmu chlapovi. A to bolo vzdy, cize...
a ked uz, viac ako polovica ludi pije a chlasta, zrejme na tom nieco bude...