Vela krvi po analnom sexe

Príspevok v téme: Vela krvi po analnom sexe
mariaannkkaa

Ahojte chcela by som sa spytat vcera som v noci mala analny sex s priatelom ... boli sme dost opity a odviazali sme sa... sex v pohode ale potom priatel si ma prehol a prstoval mi anal .... bola tma tak sme si ani nevsimli ze krvacam .. je pravda ze jemny nebol .. no rano ked som vstala vsade v posteli bola krv a to nehovorim o mlom mnozstve na pol postele je flaak krvavy.. a ak sa pytate ci mam menstruaciu nie nemaam ... no a viem ze toj e niecos analom pretoze ked som bola na rannej potrebe taak hovienko bola totalne sama krv.. neviete co sa mohlo sat uz som mvala anal casto a nikdy ani len kvapka.. no teraz je strasne vela krvy.. ak mi viet e niekto poradit alebo mate skusenosti s takym to ... alebo viete ci to je nutne niejako osetrit tak mi prosim poradte dkaujemm

pandorica

Marianka, ak si predtým s analom žiadne problémy nemala,tak ste sa asi v noci moc rozkokošili a praskol ti pri tom nejakú žilku.Počkaj pár dní,kúp si nejakú mastičku v lekárni a uvidíš.A na tie reči o neudržaní stolice za pár rokov...Tak na to sa s pokojným svedomím vykašli a pokiaľ sa ti análny sex páči, tak ho kľudne praktikuj aj ďalej, len samozrejme opatrnejšie.

LILIII

Asi ti pri tom sexe poskodil sliznicu creva ,preto ta krv . Anal je v pohode pokial to chcu obaja a vedia sa navzajom uvolnit no pokial to robis, len pre toho druheho je to na dve veci ......
Moj nazor !

chalice

cindy nasla som si na nete tu kloaku co to je. Je to organ ako cast konecnika, do ktoreho usti traviaca, vylucovacia a rozmnozovacia sustava. Takze preto zvieratka sulozia cez konecnik. Pokial viem, ludom sluzi konecnik len na vylucovanie, na suloz maju iny organ.
PS: skor niez nieco napises, prestuduj si co je to.

Nikinka234

Cindy, zvierata taktiez behaju po styroch....Zacneme aj my??
To co je za argument, ze zvierata si to davaju do kloaky??

Toska

Myslím analny sex je škodlivý ako pre teba, tak aj pre neho.Teba čaká chirurgia kvôli neudržaniu stolice a jeho urologia kvôli infekcii na penise.

onyx

pre ovcu - čo vytrepnú zarytí zahnití trollovia typu prezývka, ofca a kábel je mi úplne jedno, len slepec by bral od nich nejaké frázy (od rád majú na hony) vážne. Ešte aj sám priznávaš, že o ´zdravotníckych´ témach nemáš poňatia, tak čuš !

Opakujem - análny sex je zdravotne závadný - anál nie je uspôsobený na sex, sliznica sa v ňom ľahšie poraní a cez malé trhlinky v sliznici sa oveľa ľahšie prenášajú choroby/infekcie...

Ja som na nete čítala, že existuje Santa Claus, dokonca lietajúce prasatá, a mnohí majú na to články...
/skús niečo iné/

Holka, ktorej to Naozaj neprekáža, ani jej telu (čo prekáža, samozrejme), to robí len kvôli chlapovi, keď mu nestačí vag___, tak potom, nech si nájde chlapa a má ritku od neho...

O jeho nepriazni pre telo ti povie hocaký lekár (to je človek, ktorý sa zaoberá tým, čo máš uvedené v indexe, ak vieš čítať, čo zrejme nie).

Nikinka234

Hm...zeby to bolo tym, ze to absolutne nie je prirodzene? A uz vobec nie to robit nejak divoko a ked ste ozrati...Sice som to v zivote neskusala, keby som isla, tak si to dopredu nastudujem aj s partnerom....Kedy uz ludom dojde, ze anal nie je priposobeny na pohlavny styk a ked si ho uz chcem dat natrhnut, tak aspon nebyt pritom ozrata....ach