Averzia

Averzia

LILIII ja by som teda z harasenia nic nemala, mne to pride ako ponizovanie toho druheho. Skratka podla mna to do vztahu nepatri. Ale nebudem ta presviedcat.

Dadula56

Averzia a naco tato tema, ked mas vybudovany postoj a odsudis hocikoho kto bude tvrdit opak ako neukojitelneho perverzaka?Chces si len ulavit?Ak sa dvaja dohodnu, ze by si v posteli vyskusali nieco nove je to ich vec. Tiez si pary casto najdu nove hobby, vyskusaju nove jedlo, pretoze ich tesi robit nove aktivity spolocne. Rovanko aj v posteli.

LILIII

Tak, ak mam byt uprimna mne by aj to "harasenie" chybalo ..... dotyky ,pohladenie ? No jasne a ako bonus harasenie

DarkBella

myslím, že vo vzťahu kde je láska, stačí milovanie, čo podľa mňa znamená, že si jeden užíva druhého... dotyky, pohladenia... a nie sexualne harašenie...

Averzia

Vies, pre mna su vsetky tie vyssie menovane vymysli spojene jedine zo sexom, v milovani nemaju co robit. Skor to vidim tak, ze po case z obidvoch partnerov opadnu vsetky predsudky, chut sponzavat sa, nestaci im milovanie, ale honba za orgazmami a neviem cim vsetkym. Je to skor taka hra na lasku, to je to, co omrzi cloveka, ktory nemiluje, parkrat milovanie s laskou a potom uz nieco nove.
Milovanie s laskou by nemalo omrziet. Nikdy
Staci neskakat po sebe niekolkokrat za den a milovanie neomrzi. Potom staci klasicke milovanie a je to to najkrajsie.

LILIII

Kazdy vztah by mal byt aspon stipku aktivne ozivovany ,ak nechces, aby sa do vztahu vkradla casom nuda . Teba by bavilo kebyze ti manzelka/manzel podava na obed po dobu 1-roku stale tu istu stravu ?

Averzia

a naco vlastne ozivovat sex? neozivovat radsej vztah, city a pod? alebo sa vlastne ozivuje vztah prave tym sexom. lebo sex a milovanie je rozdiel.