Depilačný krém - Opilca

BEAUTICIAN

Najlepsie je chlpky nad hornou perou nevytrhavat a aj depilacia voskom je podla mna otazna lebo chlpky zacnu povacsinou hrubnut a potom je celkom problem sa ich zbavit.ja napríklad voskovanie absolutne nemozem lebo sa mi vzdy zapali cela horna pera a mam to miesto posiate drobnými vyrazkam.tak som sa dala na laser a nelutujem vôbec to niesu vhodene peniaze a staci 5 sedeni a hotovo mate vybavene na dlhu dobu,voskami,kremamy to preplatíte trojnasobne pretoze ked si to zacnete robit tak uz vam to bude vadit a budete si to stale chciet.uplne najlepsi je gentle laser pro od candely.najdete na dermarevolta.com

odpovedam

Opilca je uplne v poho, pouzivala som ju na nohy. Uplne bez problemov a podrazdenia. ak to chces na tvar, kup urcite tu urcenu na tvar.

Mema

ja ju používam len na "depiláciu" hornej pery, neškodí mi, som s ňou celkom spokojná, vyskúšaj a uvidíš :)

Počítačová25

Noo, nad tou kozmetičkou som tiež rozmýšľala ale predsa je len to dosť drahé a ja teda tie chĺpky nad hornou perou nemám nejako moc brutálne.. len tak trošku a chcem sa toho zbaviť a na opilcu sa pýtam preto, lebo mi ju kamarátky odporučili, :-))

Iveta Michael

Opilca je podľa môjho názoru dosť podradná značka a rozhodne nie je vhodná na depiláciu akejkolvek časti tváre ...
vyskúšaj radšej nejaký iný..Weet nové zloženie - sensitive!

je o trochu drahší ale predsa len šetrnejší a nesmrdí tak príšerne ako Opilca :)

Chĺpky nad hornou perou sa dajú odstrániť u kozmetičky špeciálnym postupom ale je to dosť drahé som počula,tak neviem