Videla som ducha v izbe mojích detí!

Príspevok v téme: Videla som ducha v izbe mojích detí!
boboanci

Vydela som ducha tetky mojho muža v izbe detí.Bolo to ten den jak sme sa dozvedeli že už neni medzi nami.Mala som ju strašne rada bola užasná tetka.Prettým som natakéto neverila ale teraz už verím.Deti tu noc spali snamy mala som taký čudný pocit.Vnoci sa syn zobudil NA WC IšIEL POTOM DOSVOJEJ IZBY a ona tam stala ja som zmeravela syn ju nevydel ale domna jak 1000 nožov!Podakovala som sa jej že došla a že ju mam velmy rada.Celu noc som skoro preplakala.Okolo jej tela bolo svetlo ako žiara bolo to náderne a viem že to bolo ozajstne lebo ten pocit čo som tam mala to bolo zvláštne.Jak som kunej prehovorila a podakovala jej že dosla sa rozlúčit, taký dobrý pocit som mala a potom sa pomali rozplinula.Aj manžel vravel že nevedel celú noc spat a mal taký čudný pocit.či mu uverýte alebo nie premna to bol zážitok neuveriteľný.

Alternativa1

Dobrý deň zaoberám sa samoliečbou tela. Mám 4,5 ročné skúsenosti. V prípade záujmu ma kontaktujte na email- prirodaprezdravie@gmail.com Napíšte mi do emailu váš problém a ja vám navrhnem riešenie. Ďakujem.

Kýčera

Sailsova-tak po prvé, ak chcem niekoho a niečo kritizovať, musím to, či ono ovládať lepšie ako on, a to Tvoj prípad nie je. Nehraj sa na niečo, čo nie si. V pravopise platí, že chyby sú rovnocenné, je jedno, či je to hrúbka, dĺžeň,..., či interpunkčné znamienko. Takže v škole by si bola za svoj príspevok odmenená pätorkou. A po druhé, čomu veríš a neveríš je Tvoj problém. Takže o čom bol Tvoj príspevok? A aby si to pochopila, prečítaj si príspevok "Oinom". Tu ľudia riešia problémy, nie pravopis, aj ten čo ho ovláda, spraví preklep, či gramatickú chybu,ak sa ponáhľa, jeho hlava predbehne ruky. Nie je dôležitá forma, ale obsah. Aj mňa toto neskutočne irituje, ale u ľudí, kt. opravujú iných ľudí a sami sa nevyjadrujú spisovne/módni poradcovia v relácii Nákupné maniačky-prádlo,... a i./, keď sa v telke používajú slová anglické, hoci na to máme slovenský ekvivalent, nespisovne, dokonca v titulkoch majú hrúbky.

Razmozno

Nechcem ho stretnúť chcem aby ma videl ale nemohol sa dotknúť.5x som mohol ale načo až keď zmeníš postoj a na to musíš počuť tých čo nehovoria s tebou.Mal som ti niečo dať už sme sa ku tomu nedostali.....

oinom

Ja viem, že je to o inom, ale skutočne ma šokuje pravopis niektorých Slovákov. Toľko hrubiek v krátkom príspevku, toľko ďalších chýb pravdepodobne u mladej ženy... Nechápem, čo tí ľudia robia v škole.

mikkaa

Tak ja ti verim,nakolko som mala tiez nejake zazitky doslova...a nie len ja.Zalezi od ludi ,necakaj ze ludia budu z toho mimo.Taketo veci je najlepsie si nechat pre seba,lebo tomu malokto veri.Mozno aj oni raz zaziju nieco podobne.Chce to ,len cas...

sailsova

Nadherna, ukazkova gramatika, kvoli ktorej tomuto prispevku ani neverim...aby dospela zena nevedela, ze vidim sa pise s i, velmi a nie velmy, s nami a nie snamy, rozplynula a nie rozplinula....ach jaj deti deti, naco sa takto hrate? Ved chodte von... Nesedte za pc...