Milujem ex priatelku

Príspevok v téme: Milujem ex priatelku
Jozef051

Zdravím,

Som po rozchode vyše mesiaca s ex, ktorá bola moja prvá vážna láska (čo si ja myslím aj životná láska), žiadna vo mne nevzbudila to čo ona. Boli sme spolu skoro 3 roky. Cez náš vzťah bola ona tá čo dávala do vzťahu viac a ja som si nevážil maličkosti. Počas vzťahu som užíval marihuanu, fajčil, sem tam pil...tak som si kompenzoval svoje problémy. pred rokom som jej povedal, že je koniec a ten jej výraz na ktorý nikdy nezabudnem, veľmi som ju totiž zranil. nakoniec sme boli opäť spolu, alebo viac menej sme sa ani nerozišli, len sme mali spoločnú prácu a to nás dosť obmedzovalo a po práci som už na nu nemal ani náladu. Potom bolo všetko fajn. Pred 2 mesiacmi sme sa rozišli s tým, že ona ešte porozmýšla ako to s nami bude a že mám myslieť pozitívne. No videl som na internete fotky s jej kamarátom, aj keď som o nom vedel, vždy mi povedala, že s kým ide von, pretože kamarátky nikdy moc nemala. Vernosť v našom vzťahu bol ten klenot. Nikdy som nežiarlil, veril som jej. Dosť som na nu vyletel cez telefón keď som videl tie fotky ako jej dáva pusu na líce a podobne, síce z jej strany to nebolo, že by s ním niečo mala. pár týždnov po rozchode, keď som schudol asi 7 kg z nespavosti, hnačky nechuti do života som prišiel za nou po práci s kyticou ruží do tvaru srdca. Na to mi povedala, že ma lúbi ale nemiluje a to je u nej rozdiel. Ešte sme išli na bratislavský hrad kde sme sa porozprávali, tam sa mi celkom uľavilo. Povedal som jej, že budem pri nej vždy stáť. Už som skoro 2 mesiace čistý od marihuany, cigariet, alkoholu - nehovorím, že by som bol alkoholik...mal som skôr ten problém, že som nechcel ani pit ani fajcit, aj tak som to robil. Začal som cvičit a zdravo sa stravovať, povedal som jej, že jej dokážem, že viem byť iný. Keď som jej napísal SMS tak jej odpoveďe boli velmi stručné. Niekedy odpísala až na druhý deň. Medzitým sme boli spolu 2 x v kine... Keď sme boli spolu posledný krát v kine, tak to bolo po jej 9 dňovom ťahaní v práci 12 hodín denne, pretože chcela ísť do anglicka aj za tým kamarátom a jeho partiou. Ja jej stále verím, že to je jej kamarát a že si chce len oddýchnuť. Po kine ktoré skončilo niekedy po polnoci som ju hodil unavenú domov...bolo mi jej už pred kinom lúto, lebo som jej povedal, že ci nejde so mnou iba z ľútosti. Povedala mi, že nie, teraz nebude na slovensku 2 týždne a nebude mať možnosť ísť do kina. Inak si mi vymazala z facebooku, tak že ju nemôžem ani vyhľadať, a všimol som si že na mobile ma na pozadí fotku s tým jej kamarátom. keď som bol s nou druhý krát v kine tak som ju chcel strašne chytiť za ruku, no vždy som si povedal, že to musí prísť z jej strany. Keď sme spolu aj tak sa smejeme a rozumieme si ako keby sa nič nestalo...Ja proste chcem byť stále s nou a milujem ju a viem, že ona je tá pravá.
Teraz je 3. deň v anglicku a ani mi nenapísala, že úspešne pristála, aj keď som ju na rozlúčku vystískal a povedal nech mi aspoň napíše, že je v poriadku. No ja jej nechcem písať a otravovať ju. Neviem ako jej už mám vyjadriť, že to s nou myslím úprimne vážne.
Ďakujem za reakcie.

jozef051

Ten chalan je od nej minimalne o 7 rokov starsi... vyzera byt suknickar. Ja viem ze ona po takych nejde. Lebo takeho mala predomnou 3 roky a vtedy bola dost na dne... co ak len potrebuje cas? Na jednej strane mi je luto ze niesme spolu ale na druhej som stastny lebo mi otvorila oci a vazim si ju. Vela ludi mi uz povedalo. Zabudni pride druha a lepsia. Ja ani nemam nejak chut hladat aj pred nou ked som hladal tak to nebolo to prave.kto stretne v zivote pravu lasku tak vie o com hovorim. To ze mam na nu zabudnut bude asi tazke... pretoze sa stretavam s jej rodinou a dokonca aj my dvaja sme sa uz dohodli ze pojdeme na nejake nakupy a podobne... potreboval som hlavne radu ci sa toto uz niekomu nestalo

lilyiankaa

vieš ako sa vraví, že topiaci sa aj slamky chytá a u teba mi to tak príde ... že za každou maličkosťou, ktorú ona urobí alebo povie si ty hneď namýšľaš, že všetko bude zasa fajn ...

lilyiankaa

to, že sa zaujíma o tvoju rodinu, babku a o to čo povedala, je z jej strany slušnosť, neber to nijak viac a že sa pousmiala nad tým, že babka vravela, že stará láska nehrdzavie .. no a? ona vidí, že ty si do nej ešte zamilovaný, tak ti ten porozchod aplikuje tak postupne .. nechce ti narovinu povedať, že už k tebe nič neciti, tak to robí týmto štýlom... ona k tebe podľa mňa necíti nič, to len ty k nej a z jej strany sa to nezmení .... musíš sa s touto situáciu zmieriť .. ak by k tebe čosi cítila a chcela ti dať šancu, nemyslíš, že by sa ti odtiaľ neozvala, že by si sem tam prvá nenapísala? sám si spomínal, že to robíš len ty .. už je len na tebe, aby si si dal dve a dve dokopy

Žužova

Možno ti len naozaj nechce ublížit... preto ako tu bolo spomenuté dáva ti do hlavy občas trošku ,,kalerabiky".. :(

ale babka ma pravdu ano , skus začat žit ,zabudat na nu a nenamyšlat si nič..proste nechaj to už tak a ak raz spolu mátže byt tak spolu budete... ked nie tak nie , tak príde iná, kašli na to čo bude urob sek a ži pritomnostpu nemysli na buducnost že by sa ku tebe raz mohla vrátit..

Jozef051

Ja som tiež rozmýšľal nad tým, že jej dám úplne pokoj... Len keď mi ona povie, že s ním nič nemá tak nemá...neklamali sme si skoro 3 roky vo vzťahu, prečo by ma mala klamať teraz po rozchode? vôbec si ten telefón nezakrývala a určite vie, Že som tú fotku videl. bol som teraz cez víkend za babkou zagratulovať na meniny, ona ex ju tiež pozdravila a babka povedala čo som ju nedoniesol, povedal som, že spolu niesme, babka na to: stará láska nehrdzavie... keď som to písal ex tak bola zvedavá čo babka povedala, na to mi povedala, že je zlatá a že má pravdu. No proste takéto maličkosti mi hovoria, že ku mne niečo cíti...no na druhej strane mi sama od seba nenapíše - je to určite aj tým, že je po rozchode necelé 2 mesiace...

Žužova

No ja neviem,odišla za kamaratom ,má sním spoločnu fotku ako tapetu v mobile... to je divné ,mne ako žene by to bolo asi podozrivé a to by som mohla milovat akokolvek vela..

Ty si ale zaslepený zamilovaný a naivný...mal by si na nu asi zabudnút ,je to kruté je mi to velmi luto ,viem si predstavit aký to je beznádejný pocit ale mal by si začat žit svoj život ,bez nej...cvič tak ako doteraz,športuj,zdravo sa stravuj,to je len tvoje plus..a postupne by si mal začat zabúdat na nu,lebo takto sa budeš iba trápit ....

Jozef051

takže, podľa teba... myslíš, že moje city sú a boli nasilu? Pretože už som rozmýšľal nad tým, že či si ju neidealizujem...
Ona mala tiež svoje chyby, tiež si to aj priznala.
Na začiatku to dosť bolelo, no teraz mám viac čistú hlavu a viem čo chcem.

lilyiankaa

pozri, vy dvaja ste sa už rozišli, ona to pochopila, ty očividne nie ... ona už má možno niečo s tým kamarátom, aj keď ti môže vravieť, že nie, aby ťa napr. neranila ..a keby aj mala, je to jej vec, jej život,je to slobodná osoba, ktorá si môže robiť čo len chce .. ty si ju proste sklamal a ona už v teba nemá dôveru, podľa mňa slová, že ťa ľúbi sú z jej strany len také taľafatky, kaleráby, ktoré ti rozpráva ... pretože vidno, že s tebou už vzťah nechce a dobre urobila, že si ťa vymazala z FB, možno neche, aby si sa trápil ak tam dá znova nejaké fotky ... si od rozchodu len dva mesiace, je to čerstvé a ty si ešte z toho vybúraný, ale tieto pocity lásky k nej časom prejdú .. nechaj ju žiť svoj život a ty si ži zase ten svoj