Co je to laska?

jedulka

tlstoch joe> nevím o tom co je tady o mě a kde napsané a je mi to srdečně jedno ... ty jsi se ptal, já jsem odpověděla.Příště se obracej na názory těch druhých, když si neumíš vytvořit své vlastní ... to je tvoje mínus,já si umím dělat svoje názory,nepotřebuji na to ani psychologa ani bandu vypatlanců.

ps1

Komunikácia, tolerancia, srdečnosť, zaujímanie o to, čo robí ten druhý je pre mňa skutočná partnerská láska.
Tamtá postavená na slepote vedie často k rozvodom, ale príroda dosiahne svoje....

ps1

:)))) :DDD
Je to chemická reakcia v mozgu, ktorá spôsobuje šialenú túžbu po tej druhej osobe /potom samozrejme trestné oznámenia a pod.:) /

sweater.

suhlasim s tym ze sa jedna len o vlnu hormonov v nasom mozgu ktory ma zabezpecit mnozenie ludstva. a o materskej laske sa snad bavit nemusime, proste je to naprogramovane v ludoch aby ochranili pokracovanie rodu... nic viac nic menej

daniuska

Ako jedulka pisala, partner nam musi voniat, aby sme sa k nemu radi tulili, co je cista chemia, ktora nam podvedome radi, ze sme si vybrali spravneho jedinaca na vzajomne odovzdanie si genov a zabezpecenie zdraveho potomstva. Su na svete zeny, ktore maju syndrom Adely Hugovej a zosaleju pre muza, plati to aj opacne, ked muzovi preskoci kvoli zene, ale tu ide o jedincov, ktori maju nizke sebahodnotenie a su zavisli. Nejde tu o obrovsku lasku, ale o obrovsku majetnickost a prisvojovanie si inej osoby, co je psychicka porucha...

daniuska

Laska je pocit, ako radost, smutok, strach...laska je scasti instinktom na zabezpecenie potomstva a jeho vychovanie, bez toho by sme pomreli...Laska k partnerovi je spravadzana vasnou, aby nam bola prijemna jeho blizkost a chceli sme sa plodit, laska k detom nehou a obetavostou, aby sme mali trpezlivost ich vychovat.