Urazka liecitela co s tym?

Príspevok v téme: Urazka liecitela co s tym?
kutik

ja viem ze je tu tema o pani albertovej ale nechcela som to davat tam lebo by to bol len jeden prispevok a ten by zapadol prachom. a ludia necitaju prispevky inych takze by mi nikto neporadil. a ja potrebujem radu od ludi, ktory ju dobre poznaju.
o co teda ide: pred rokom som sa k nej chcela objednat na vysetrenie a napisala som jej za sebou dva maily a cakala som ze mi da nejaky termin. ale ked to trvalo dva tyzdne a nic som od nej nedostala ziadnu odpoved tak som sa nastvala a napisala som jej dost drzy mail. ze je neseriozna a ze ignoruje ludi a ze jej zelam aby sa k nej uz nikto nehlasil aby videla ake to je ked ju budu ludia ignorovat. bolo toho aj viac lebo som bola uplne v koncoch zdravotne aj psichicky. takze som jej tam vlastne aj dost vynadala. mam ten mail ale bolo by mi trapne to sem kopirovat. na to mi potom asi o tyzden prisla odpoved ze lutuje ale ze mala uraz a nebola v praci. ale to ma uz vtedy nezaujimalo lebo som si nasla ineho lekara ktory sa venuje aj liecitelstvu. len bohuzial chodim k nemu uz rok a ziadne zlepsenie nepozorujem. okrem toho som si vsimla ze ma na mna minimum casu. vzdy ked pridem na kontrolu vlastne sa ziadna kontrola nedeje len mi da lieky za ktore zaplatim a este dvadsat eur za tu kontrolu, ktoru mi ani nerobi. som tam vseho vsudy asi 5 minut a uz na mna pozera ze co este chcem. on je aj obvodny lekar a ma aj normalnych pacientov takze ma stale plnu ambulanciu. vcera som zase bola pre lieky a uz som mu aj dost netrpezlivo povedala ze to trva uz rok a ani najmensi vysledok tej liecby nevidim. a on mi na to povedal ze neni carodejnik. tak som sa nastvala a rozmyslam ze uz k nemu viac nepojdem.
chcela by som to znova skusit u pani albertovej len ked si na to spomeniem ako som jej vynadala tak mi az stahuje zaludok. neviem si predstavit co by som jej mala napisat preco teraz odrazu zase chcem ist k nej. ale velmi by som chcela. tu o nej ludia dost pisu ze je priatelska a tak tak sa chcem spytat ci si myslite ze sa mohla na mna urazit a ci by som to mohla znova skusit jej napisat o termin. a co jej mam povedat, preco som jej poslala taky blby mail. prosim poradte iba ti ktory ju naozaj poznate. ja som sa s nou zatial este nikdy nestretla len som o nej vela pocula. ale ani nepoznam nikoho kto k nej chodil preto to pisem sem.

wvxv

a asi keby si Abertová myslela, že každá liečba je zbytočná a každý sa má liečiť sám, tak by už dávno nerobila liečiteľku. na tomto fóre sa vždy znova a znova ukazuje ako ludia zle chápu slová iných. a z toho potom vzniká plno zbytočných nedorozumení.

wvxv

ale ved tu sa hovorí o inom. ona napísala, že ju Albertová nechcela liečit. a pritom len zle pochopila jej mail. že Albertovej napísala jej nikto nevyčíta. ale neprávom ju tu kritizovala.

ajja

ja sa Agnes zastanem,pretoze hladala pomoc a chcela sa liecit,tak ako vsetci ostatni,co k Albertovej chodia...preco oni nehladaju pomoc v sebe ale u nej

wvxv

Tak toto s Agnes je jasný prípad toho, ako ludia kritizujú niekoho neprávom. Jasné nepochopenie z jej strany, ale vina sa zvalila na chudáka psychológa.
Agnes, ako dobre ze si si našla na liečbu niekoho iného. Neboj, Albertovej to určite lúto nebude.

Maximma

Agnes, ja neviem co je na tom maili v tom zmysle ze ta odmietla liecit. ved praveze ti napisala ze mas zacat s tym nieco robit. ak si teda skopirovala ten jej mail ako si spominala. lebo mne sa to zda uplne jasne. a poviem ti rovno ze sa cudujem ze ti vobec este takto pisala. by som rada videla druheho psychosa ktory by vypisoval nejakym svojim zaujemcom nejake tirady. kazdy sa na teba vykasle. len pekne prid, zacvakaj a potom sa mozeme bavit. tato osoba ma cas taky nabity ze az a kolky ju este otravuju zo somarinami ktore jej ani nepatria. a ze ona este je ochotna na to vsetko odpovedat tak poviem ti rovno ze ja by som kazdemu nakaslala.
podla mna si to cele zle pochopila. a ktovie co si jej napisala ty. uz len aj to si napr. predstav ze jej niekto napise dlhy mail tam vypisuje svoje problemy. a ona to ma citat a este na to aj odpovedat. ak je pravda co tu pisali jej pacienti ze jej chodi nejakych 500 mailov denne ved to si neviem ani predstavit ze to niekto spocita a nie ze ma na to este aj odpovedat. mna by porazilo.

GoFruit

Mne savobec nezda agnes ze by to tak vyznelo ako hovoris. Prave naopak. Urcite ta z toho neobvinila. Tym ze mas zabudnut na geny chcela povedat ze sa s tym da robit a netreba sa vyhovarat na geny. Som o tom presvedcena ze ti proste napisala ze ak sa chces vyliecit tak prestat zvalovat vinu na geny.

doubledog

agnes
nezda sa ti, ze si si tam nieco domyslela?

ved ona ti navrhovala nejaku liecbu a nikde nepise, ze si za to mozes sama.

Agnes998

Muscle nemylim si ju s nikym, schvalne som si vyhladala jej stary mail, je tam doslova toto: "jasne, ze mate sancu! nie ste jedina s tymito problemami, je ich stale viac. mate pravdu, treba s tym nieco robit, treba zacat normalne zit. ak nepomohli psychologovia, moze pomoct liecba. zabudnite na geny aj na vychovu - to vsetko su len moderne vyhovorky. ak mate zaujem o liecbu, napiste mi tieto vase udaje" No tak neviem ci som to ja nespravne pochopila ale mne to z toho tak vychadza, kedze pise ze geny ci vychova su len vyhovorky, ze si za vsetko mozem ja sama ale ja si to teda nemyslim. Za SF mozu v prvom rade geny lebo kazdy z nas ma nejako naprogramovany mozog a su ludia, co nikdy SF nedostanu aj keby boli ponizovani ako dlho, lebo v ich mozgu ta vymena informacii medzi mozgovymi bunkami tak funguje. A su ludia, co sa so SF narodia, maju vrodenu uzkostnu poruchu. Nieco som si uz o tejto chorobe nastudovala a viem co je jej pricinou, takze si nedam nahovorit ze si za nu mozem sama a ze geny su len vyhovorka. To je jak keby niekomu kto sa narodi s genetickou poruchou druhy hovoril, ze geny su len vyhovorka a ze si za to moze sam. Proste som neuverila, ze mi tato osoba moze pomoct. A myslim, ze som urobila dobre ze som tam nesla, usetrila som kopu penazi a nasla som ucinnu liecbu inde.

Maximma

takze to nakoniec dobre dopadlo. vidis a to si si mohla usetrit taketo nervy keby si bola hned troska trpezliva a nie sa hned isla vadit. snad budes na buduce mudrejsia. ale aj tak jej dlzis ospravedlnenie. ved si napisala ze ona sa ti ospravedlnila preco ti neodpisala. zamysli sa nad sebou ze su aj slusny ludia a od tych si ber priklad. hlavne ked od takych este aj nieco chces tak by si k nim mala byt slusna aj ty.