Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hydroface - kto ho pozná?

Príspevok v téme: Hydroface - kto ho pozná?
MATA HARY

Ahojte, práve som si prečítala "úžasné" informácie o novom kréme na slovenskom trhu.... Sľubuje omladenie pokožky a vraj ako jediný funguje...
Nie som náchylná uveriť týmto reklamným sľubom, ale aj napriek tomu by ma zaujímalo, či náhodou niektorá z vás nezohnala v zahraničí tento krém a aké má s ním skúsenosti ......

jaroslava 1111

Totálny podfuk ........ kto vie kam to reklamovať?........ Záruka vrátenia peňazí! Finta pre blbých , ktorí naletia a ja patrím medzi nich. Odosielateľ Hydroface LLc, Park Avenue 445 New York City........... To mám reklamovať na tejto adrese? Kto má skúsenosť s reklamáciou? Kde to reklamovať?

JASP

Hydroface krám totálny podfuk,nechala som sa oklamať a prišla som zbytočne o 54 eur.Môžu sa hanbiť v tomto štáte chudákov okrádať.Nikdy viac sa nedám oklamať reklamou na FB

jaja1-

Ja som si ho kúpila tiež. Žiaden zázrak sa síce nekonal, ale ani neublížil. Aj krémy z lekárne - napr. EUCERIN, VICHY nie sú najlacnejšie, v podstate tiež sľubujú zázraky, a výsledok je ten istý - akurát neobsahujú formulku, že ak krém nebude účinný, tak ho môžete vrátiť a budú vám vrátené peniaze.. Takže ja ho považujem za normálny krém, nič viac a nič menej.

Maja1313

Velmi sily podfuk,
kremy maju konzistenciu vody z vodovodu, riedke, ako pletove mlieko rozriedene s vodou.
Nijaky ucinok, v baleni je tak maly obsah, ze sotva na par nakremovani.
Garantuju vratenie penazi !!! ZABUDNITE !!!
Uz si s nimi dopisujem dlhych osem tyzdnov a nic, ignoracia.
Stale len - ze riesime to - tak som dnes postupila vec na Slovensku obchodnu inspekciu, nech si posvietia na tuto FIRMU !!!

Maja

VeraV

Reklama na Hydroface obsahuje odkaz na výzkum profesorů, které na internetu nenajdete, neexistují. Je to celé podvod!!

Darina R

ja mam bioceuticky krem a serum z rady Natinuel da sa kupit www. kozmetikainge je to v Ruzinove a tie pripravky naozaj funguju kontakt 0911987564,

babulky

Pomooooc! Tiez som si ho pred dvomi rokmi kúpila na zaklade reklamy na Fb. Je to fakt zlý krem, na tvar nikdy a skúšala som aj na päty, ale aj tak isto zlý !!!!!!' modrýl lacný obal, no otrasný je aj krem aj obal ! Usetris peniaze ak hone nekupiš!!!! radsej

AlenaD

Ja som tiež naletela.Sľubujú,že ak nebudem spokojná po 14dňoch vrátia mi peniaze.Krém je obyčajný brak,a ONI klamári!Krém poslali obratom,ale reklamáciu riešia od februára.Sľuby,sľuby.Sú to klamári a zlodeji.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hydroface - kto ho pozná? - Fórum - ZDRAVIE.sk