Svalova distrofia

Príspevok v téme: Svalova distrofia
zuzka78

Ani neviem ako mam vlastne zacat. Moj problem spociva v tom ze mam stanovenu diagnozu, svalova cervikalna distonia. Chodim na botoxove injekcie, ktore mi sice slabsie zaberu, ale len na chvilku. Necchem zit takto pretoze to ma vedlajsie ucinky (problem zdvihnut hlavu ked ju sklonim, pocit na vracanie a celkovo ako krk v kliestoch. Som psychicky z toho na dne, pretoze sa to stale zhorsuje, mam vytacanie hlavy do pravej strany pri jedeni, pri pisani, soferovani a uz sa to aj prejavuje trasom a neustalym vytacanim a tocenim hlavy na stranu, jednoducho ju nemam v klude. Nehovorim ze je to stale ale pri tychto veciach co som opisala je to stale. Zlepsi sa to ked nie som v strese, zavreta doma. Nechcem chodit medzi ludi, robi mi problem prechadzat medzi ludmi, vobec vyjst niekam. Strasne by som to chcela zmenit a zit ako niekedy. Trpim tym uz 16 rokov a je to tazke a stale horsie. Mam vselijake zle myslienky, ale to nie je riesenie. Mozno eby som sa dostala do nejakeho stavu hypnozy , ze na to zabudnem a nebude sa to tak prejavovat. Sama uz neviem ako si poradit. Skusam dokonca aj odparazitovanie, lebo zevrajze to mi sposobuje tieto problemy. Ale je to velmi zdlhava cesta. Dakujem za kazdu radu a pomoc.