Večne na Abilify?

Príspevok v téme: Večne na Abilify?
Meretseger

Ahoj, ahoj, som definitívne doma:) Späť z PK i z Blavy, zo štátnej, kde mi dávali do poriadku cukrovku, našťastie len na pár dní. Môžem sa spýtať, či téma "Navždy (príbeh o vnímaní samovraždy)" bola vymazaná, alebo čo sa s ňou stalo?
A len otázku, najmä na bipolárnych, keďže drahého pána doktora som sa zabudla spýtať: dá sa na jedných liekoch na BAP fungovať takopovediac "večne", a to bez väčších výkyvov, ktoré by mohli, nebodaj, viesť k ďalšej hospitalizácii? (Keď si odmyslíme vlaky, apod.) Keď teda sadnú, což mne Abilify hej, tak či by sa na tom dalo normálne fungovať...

Meretseger

kabel, na to práveže nemám trpezlivosť, chcem trhnúť a cítiť hneď riadnu bolesť, každý chlp tak bolieť nemusí... TOTO znie divne, krucinál...
jedulka, krásna kobylka, mooc :) No a pre teba zas cosplay foto, aby si vedela, vo co go...
nd06.jxs.cz
lombardo, merci beaucoup :)

jedulka

Mer...tak to bylo nádherné odpoledne:-)Trošku jsem pocvičila s Ázii, to je ta rok a půl stará kobylka,kterou bych potřebovala obsedat, vyšli jsme si s ní na procházku a pak jsme se dívali s mužem na postřižiny... nasmáli jsme se u toho:)pošlu ti foto Azie z dneška :)jen pro tebe :)

kabel

Meretseger, neskusala si si namiesto rezania trhat pinzetou chlpky na nohach?
znie to mozno divne, ale niekomu takato substitucia pomoze aspon trosku

Meretseger

jedulka: Cosplay, zo slov costume - oblek a play - hrať, je záľuba, čo k nám prišla z Japonska (anime, manga) a ide o to, že ľudia sa prezliekajú za svoje obľúbené postavy a imitujú ich, fotia sa, zabávajú, etc. :) Je to strašne cool!
kabel: Mám hrooooooooooooooooooooooooooooooooznú chuť porezať sa, ani nie tak preto, že by mi bolo nejak zle, ale 7 týždňov som to nerobila, potom trochu v BA a teraz mám chute, proste mi to chýba... boha jeho... des. Neviem, čo s tým.
Škola? Škoda reči. Nech sa ide celá univerzita bodnúť. Vo februári si podávam prihlášku, zajtra idem na úrad práce. Cheers!

kabel

Mer, inak mas sa uz dobre? (myslim v ramci moznosti)
ozaj, ako sa to vyvrbilo s tou skolou? budes dorabat skusky, opakovat rocnik, alebo ako?