Agresivita

Príspevok v téme: Agresivita
cokoladka898

Zdravim,

prosim ako sa zbavit pocitu na ublizovanie sama sebe. uvedomujem si, ze je to nespravne, ale niekedy sa to neda ovladnut. niekedy si musim ublizit a ulavi sa mi. musim do niecoho udriet. viem, ze je to nespravne, ale neviem sa toho zbavit. poradte, ako by som mohla zahnat tie pocity, myslienky...

vitavi

Poškodenie nervového systému, návaly energie a vzápätí jej nedostatok spôsobuje moderná strava založená na sladkostiach, doplnená mäsom a mliečnymi výrobkami, chemickými a inými povzbudzujúcimi látkami.

Potrebuješ zastabilizovať hladinu cukru v krvi a vyliečiť nervový systém, k obidvom ti významne pomôže konzumácia obilných zŕn. Dôkladne si ich var, aby boli mäkké a dopĺňaj ich zeleninami.
To by mal byť základ, ktorý doplníš semienkami, ochucovadlami, strukovinami.
Naštuduj si to a po krátkom čase začneš pociťovať pokojnú energiu z takejto potravy.

cokoladka898

dala so si 5 tabletiek zopickonu+ ostatne liekapodla prednisu. uz somsa musela silno skriabat a pod. maslim, zw idwem dolu fodou, uz ani piat neviem poriadne. ako sa mam tracj poditov znavit,,,zatial nemam suicidalne umysli, ale myslimm ue mi k nim vela nechyba,..som velmi zufal. potrebujem radu

cokoladka898

v puberte nie som. energie navyse nemam. som depresivna a mam skor nutkanie ublizit sebe. boli to, ale proste musim. buchanie do steny si len kompenzujem ublizujem si sebe

TinaM

a si v puberte? Ja ked som bola pubertacka, tiez som trieskala vecami. Teda najprv som buchala pastou do steny, ale potom som zistila, ze to fakt boli :D Odvtedy som hadzala do steny vankus, alebo o zem. A vzdy sa mi ulavilo.
Ale je rozdiel, ci mas nutkanie ublizit sebe, sposobit si bolest, alebo mas len prebytok energie (negativnej) a tu potrebujes odventilovat.