Operacia nosa

Príspevok v téme: Operacia nosa
oleandrovnik

Ahojte budu dva tyzdne co som po operacii nosa. Mala som vybocenu nosovu prepazku, tak mi ju vyrovnali. Okrem toho som si dala dolu gib (mala som ho taky mensi), zuzit nos a zmensit nosove dierky. Hned ako mi dali dolu dlahu z nosa sa mi nos pacil. Kazdym dnom sa viac podoba na ten nos co som mala pred tym. Akoby s nim nebolo esteticky nic robene. Je to mozne? Nie je to tym, ze od operacie je este kratka doba a nos sa iba forbuje????
Dakujem za kazdu odpoved. Som zufala :-(

oleandrovnik

chces sa popytat ako sa ti zmenil casom nos, nechcem tu vsetko riesit. Ak chces ovsem. No, uz su to 2 mesiace od opky.

oleandrovnik

A ty si bola kde? :-) mala som termin k Mudr. Cervenovi, ale neviem ci by mi on vyriesil moj problem s prepazkou tak som bola u ORL.

janka-127

preco druhy krat nie?...len neviem ci by to podla fotografie vedeli spravit kazdy nos je iny a oni maju svoje postupy...a kde si bola ked sa mozem opytat?

oleandrovnik

2. krat by som to uz nepodstupila :-)
To by som si uz zobrala asi fotografiu a muselo by to vyzerat presne tak ako moja predstava.

Inak mne ziadnu fotodokumentaciu nerobil.

janka-127

tiez som si to inak predstavovala ale ked clovek nemoze dopredu vediet ako to dopadne najlepsie ked necaka ziadne zazraky...alebo nasetris peniaze a casom mozes ist opät :)

oleandrovnik

A ty Janka...mas operovany komplet? Ci? Aj nosove dierky? A mas tam stehy, resp. jazvy po operacii? Lebo ja nic iba na jednej ale vlastne cez nu sa dostal k priehradke...

oleandrovnik

Hm, no asi som cakala vacsiu zmenu. Mozno som si ho mala dat urobit cely komplet. Pravda je ze gib som mala tak maly, ze som ho videla iba ja. Som mala predtavu, ze ked mi ho zuzi, tak trocha sa mi nadvihne spicka (s tou nemal nic robit, ani nerobil). Mala som to riesit razne. Uz teraz viem. Lebo takto pochybujem ze aj o mesiac, dva nejaku zmenu uvidim. Ale hlavne je, ze uz viem lepsie dychat. Kedze mi robil septorinoplastiku (nosovu priehradku).