Vymknutá

Príspevok v téme: Vymknutá
Marčuška

Dobrý deň.
Riešim problém s (ex)partnerom. Študujem v Bratislave a on tam pracuje. Žili sme spolu v byte, zatiaľ len krátko, cca. 2 mesiace. Avšak sme sa náhle a nečakane rozišli pri príchode domov, teda ku našim rodinám. Teda všetky moje osobné veci ostali uňho v byte a on ma tam nechce pustiť. Síce tvrdí, že mi ich ktosi pozbiera a odnesie na internát na úplne cudziu izbu.. ale ja si to neprajem a on nespolupracuje. Mám predsa právo si svoje veci vziať. Neželám si aby s mojimi vecami manipuloval niekto cudzí. Môžte mi pomôcť ako postupovať ?

Maoam

lily: to je typicky priklad, kde sa veci podavaju len z jednej strany a pravda je nakoniec uplne ina

0vecka: ospravedlnujem sa :-)

Maoam

tak je fakt starostlivy, iny by ti dal zbohom a ani by ho nehlo, ci mas kde ist byvat, co jest a z coho zit, to mi ver

na SVK pomery pre studentku je 300e k vreckovemu slusna suma

byvala si u neho, vsade ta vozil, no mala si to super

takze muselo sa nieco stat, musi mat dovod, hadali ste sa? robila si sceny alebo co sa dialo?

lilyiankaa

no a prečo ste sa rozišli? tak ok, ja to beriem, že si tam v blave bývala chvíľu, ale už si mohla okolie spoznať a prísť na to aký spoj a pod, ti ide do školy .... veď podľa mňa sa nedá, aby vždy bol on poruke, keď si potrebovala a vyvážal ťa ..... škoda, že si tento mail sem nehodila hneď na začiatku, lebo sme si tu o ňom vytvorili mylný obraz .... ale ja by som to riešila ako som ti napísala predtým, že keď príde skús ho kontaktovať, vyzerá byť rozumný človek, s kt. sa dá dohodnúť ..

Marčuška

preto som hladala radu u vás, či ste niekto niečo podbné už zažili že človek ktorémuna mne takto záleží ma nechá len tak zo dna na den.. ale to je vedlajšie. Ani nie že nesamostatná, ale sám vidí ako narýchlo to je.. ja som doteraz bola unho takže ma všade vozil..nič z toho som nepotrebovala.. a vie že musím cestovať dlho , že na itráku budem dosť pozde večer..možno ani nternet nepojde.. takže sa postaral pekne.

Maoam

nech sa uz stalo medzi vami cokolvek, jedno sa mu neda upriet, zachoval sa v mnohych ohladoch mega starostlivo a este aj prachy poslal ako grant...instrukcie ti ale dava ako decku, to ma na tom celom zaraza, lebo posobis na zaklade toho ako absolutne nesamostatna, ale dospela uz budes, ked studujes na VS

lilyiankaa

odhliadnuc od toho všetkého ja si myslím, že ak by si mu napísala po jeho príchode zo služobky, tak by si umožnil vstup do bytu ..v sprievode niekoho ... podľa mailu usudzujem, že to nie je žiadny hulvát a vie čo sa patrí ..ale tiež by ma zaujímalo čo ho viedlo k rozchodu a k takémuto radikálnemu riešeniu balenia tvojich vecí, hm?

elena...

:-) ovečka čo? chceš dávať na mňa trestné oznámenie? to si musí každý dobre rozmyslieť, čo polícii udáva, každé slovo, aby to bola pravda,... inak sa vystavuje riziku, že sám bude žalovaný za na cti utŕhanie, ohováranie ... svedkov kvôli tomu, aby dokázala, že u neho bývala, aby sa mohla domáhať svojich vecí.

lilyiankaa

no ja som úplne prekvapená aký mail ti poslal, čakala som niečo horšie, ale on ti poslal inštrukcie, peniaze a ešte aj lístok kúpil a intrák zohnal .. neviem prečo to urobil, pretože mne to potom príde akoby si bola úplne stratená a nesamostatná, ale na druhej strane to musel mať už dlhšie premyslené všetko